1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Painkiller Hell and Damnation - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 1, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kurcze mimo tylu lat na karku gra się w nią świetnie,jest dynamiczna i dosyć trudna i ta przygrywająca muza heavy-metal podczas akcji. No i ci wielcy bossowie. Poza tym jest świetny polski dubbing. Fajnie,że wyszła w odświeżonej wersji.Idealna gra na wyżycie się,gdy nas ktoś wnerwi np. w pracy.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Dziwnie się w to gra na konsoli, tyle wspomnień, tyle godzin na pc. Ciężko będzie na Traumie, na padzie będzie wręcz cholernie ciężko. Pozycja obowiązkowa dla miłośników gry :) nie jestem w stanie powiedzieć co będzie czuł gracz który się jeszcze nie zetknął z Painkillerem ja ją widze w samych superlatywach.

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Gra bardzo dobra!
    W sam raz na piątkowy wieczór po pracy!

Od dawna wyczekiwałem tej gry.
    Jest to stary, dobry, odmóżdżający Painkiller, w wersji HD!

@up - dobrze prawisz, na padzie trochę ciężko.
    Gram na hardzie ( to jest chyba Koszmar, nie pamiętam dokładnie nazwy poziomu trudności ) i przyznam, że jest ciężko.

Grafika jest całkiem całkiem. Przyjemne dla oka.
    Dodatkowo, ogromny plus za cutscenki. Są dobrze wykonane.

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto grał w poprzednie części!

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Grałem i powiem szczerze jak dla mnie gra jest znakomita, ma wszystkie cechy (pozytywne oczywiście ;p) które Painkiller miał w sobie na Pc, dodatkowo poprawiono i dorzucono "to i owo" co też idzie na plus ;) gra idealna żeby (że tak się wyrażę) "wyżyć się" ;p
    Jak dla mnie sterowanie jest banalnie proste o_O, musiałem tylko zwiększyć czułość analogów żeby szybciej obracać kamerą nic więcej ;) fabuła spoko, twórcy dają do zrozumienia że można jeszcze się "czegoś" spodziewać ;)
    Tak jak wyżej "pozycja obowiązkowa" dla każdego kto grał już wcześniej, jak i dla kogoś kto chciałby rozładować złość ;)

7. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Wspaniała gra tylko jak dla mnie trochę za krótka, jest to bardziej dopracowana i ładniej wyglądająca wersja swojego pierwowzoru. Dodatkowo miło mi się grało bo pamiętam, że będąc młodszy spędziłem dużo fajnych chwil z painkillerem :D Musiałem się trochę przystosować do sterowania na padzie ale nie było to wielkim problemem, spodobały mi się także nowe cut scenki, które zostały stworzone z ulepszoną grafiką - również dodają klimatu. Ogólnie polecam tym, którzy w painkillera nigdy nie grali a także tym, którzy mieli z nim do czynienia :)

Wczytywanie...

Poleć forum