1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

paintball - pure Energy - jak sprawdzić datę produkcji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez iTyle, Styczeń 14, 2010.

1. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Witam posiadam butlę firmy pure Energy 12 OZ i nie wiem jak sprawdzić datę produkcji i datę legalizacji. Na butli ma wybite :

DOT-3AL 1800 A477174
    M5343 05A01-P 12 OZ co2

a na zaworze : 08D232B
    VTI 12/00
    190 3AR
    165G

mogę ją sprzedać czy już raczej idzie na śmieci ?

a wie może ktoś ile może kosztować używany marker PMI TrracerSA + pojemnik na kulki + celownik Supersight + lufa paintball - all american :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Czy oby na pewno masz wszystko napisane to co na butli?? powinieneś mieć na etykiecie w prawym dolnym rogu srebrny prostokąt i tam jest data produkcji.
    A co do markera to czy oby na pewno chcesz tracera?? Podaj dokładną kwotę jaką chcesz na klamkę i resztę sprzętu wydać a na bank ci coś złoże, a i jaki jest twój poziom gry? styl?
    Z tego zestawu to jedynie lufa dobra;) all america to maks za 179zł nówka sztuka, ja taką sprzedałem za 100zł bp po tyle chodzą używki. Pojemnik na kulki to loader tak? czy faty? Myśle że loader tak więc polecę ci dopiero wtedy jak już powiesz do czego ma być;)

4. iTyle

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    ten sprzęt co napisałem to ja już mam i chce go sprzedać a nie kupić, i nie wiem po ile chodzi to ;) a ja paintballa nie gram
    wieczorem pokaże fotki wszystkiego co mam i ocenisz czy opłaca się to sprzedawać :)

5. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ok to wystaw fotki to ci napisze za ile to pogonisz;) lufę jak masz dwu częściową to za te 100zł pogonisz lekko

6. iTyle

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    ImageShack -

Tu masz narazie foto markera i butli później dodam foto lufy i pojemnika na kulki
    Broń jest porysowana tu i tam ale nie wygląda to źle wszystkie gwinty wyglądają dobrze nie są zerwane itp. Tak samo na butli

7. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    a jak to z konserwacją wygląda? Nie pordzewiały? Wiesz za dużo nie dostaniesz i jak chcesz sprzedać to polecam ci stronkę paintball'ową;) najlepiej na PSI;)

Wczytywanie...

Poleć forum