1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Paintball

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Poncky14, Lipiec 8, 2010.

1. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra ktoś w painta.. Jeżeli tak to w jaką jego odmianę?
    Ja gram w speedball, a wy??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Ja też gram w painta :) czasem nawet tam rysuje i maluje . !

4. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Ja gram w ASG. Grałem w paintball i ASG i stwierdzam zę to drugie 2x lepsze :)

5. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No ASG ponoć konkret, ale ten realizm ponoć swoje kosztuje.

6. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jak wyżej: tylko ASG, na paintballu może ze 2 razy mnie widziano, aktualnie moja grupa ASG się rozpadła i mamy przerwę, ale z tego co widzę sporo osób pojawia się na ustawkach indywidualnie. Podobnie jak DusiekPL- uważam że ASG lepsze:D

7. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ASG lepsze, tańsze i bardziej realistyczne. I nie jest się ujeb***po Airsofcie, jak po Paincie.

8. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi się w speedzie adrenalina podoba i to, że nie można oszukiwać :)

9. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Malina Ty grasz w ASG ? :D Po prostu uwielbiam jak grają dziewczyny. :D Kumpel żone przywiózł kiedyś i wszyscy jej szukali z dobre dwie godziny a ona kampiła na drzewie i myślała że o to chodzi w tej grze ( oczywiście nie strzelając). Co do kosztów to przedewszystkim w ASG masz własny sprzęt a nie cudzy. Można kupić replike za 400zł, ale można też kupić za 1200zł i więcej. Jak ja zaczynałem to odkupiłem od kolesia AK-47 po modingu za 450zł. Do tego mundur, jakieś kulki, okulary, buty. Zamknąłem się spokojnie w 900zł. Tak więc niektórzy może wybierają paintball bo jest różnica w cenie. 60zł vs 900zł. No co kto lubi. Ja wole mieć sprzęt na własność i i świadomość że jak coś zepsuje to nikt mnei nie będzie winił za to. Po za tym kule od paintball strasznie bolą. Wiem że to zależy od rodzaju ale jak dostałem z 5m taką dosyć twardą w klatke to tak jakby ktoś uderzył mnie w splot słoneczny z pięsci.

10. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A jak jest właśnie z replikami? Z wyglądu to wiem że bardzo dobrze wszystko odwzorowane, ale jak z odczuciami? Czy producenci tych gnatów starają się choć trochę oddać właściwości broni, no wiecie, odgłos, odrzut itd? Jak z tym jest? Sam się kiedyś zastanawiałem nad kupnem.

11. DusiekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Odgłos to raczej nie. Lepiej sprawa ma się co do odrzutu. Są repliki które imitują odrzut ale ich ceny zaczynają się już 1,5k w zwyż. jeżeli chodzi o wygląd to nie jedną replike można powiesić na ścianie albo w gablotce. Karabiny wykonane w skali 1:1 z materiałów takich jak oryginał to jest to. Mój M4 jest wykonany z metalu. Jak pierwszy raz wziąłem go w ręce to uczucie tak jakbym karabin wziął do ręki.

12. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    No teraz to już raczej co raz pojawiam się na strzelankach (brak czasu, mnóstwo innych zainteresowań), swoją AK 47 sprzedałam tak więc teraz jedynie co to ratuje mnie pożyczony od brata "CYMAński" FAMAS, ale taj jak mówię bardzo rzadko się pojawiam, chyba że szykuje się coś w najbliższej okolicy. Jeśli chodzi o koszta to na początek nie ma co się stresować, przyzwoite modele dla początkujących zamykają się w kwocie (300-400zł) do tego buty i mundur z demobilu, za używany płaci się mniej, jakas prosta kamizelka taktyczna, "garnek" na głowe i gogle i można ruszać w teren:D

Wczytywanie...

Poleć forum