1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pająk rusza w miasto

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DJDIDO88, Grudzień 7, 2011.

1. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Activision potwierdziło, że będzie nowa gra ze Spider-Manem w roli głównej i że będziemy mogli swobodnie zwiedzać Manhattan.

Spider-Man ma zdecydowanie mniej szczęścia niż Batman i gry z nim w roli głównej nie zapadają specjalnie w pamięć. Zresztą Paweł zastanawiał się wręcz, czy Activision w końcu zrobi dobrą grę z Pająkiem. Możliwe, że taką właśnie grą będzie The Amazing Spider-Man, czyli tytuł będący prologiem do wydarzeń jakie poznamy w filmie pod tym samym tytułem.

Za grę znowu odpowiada Beenox, a nad scenariuszem pracuje Seamus Kevin Fahey, który dał się poznać historiami m.in. do seriali Spartakus i Battlestar Galactica. Wraca otwarty świat i ma się pojawić jakiś nowy system wykorzystujący podstawową broń Pajączka, czyli sieć. Nie wiadomo na razie o co konkretnie chodzi, ale pewnie wkrótce się dowiemy. Poniżej teaser, który już znacie, a pełny trailer zobaczymy podczas VGA 2011.

[video=youtube_share;jkuGQelFOCk]http://youtu.be/jkuGQelFOCk[/video]​

źródło: gamezilla

PS: chciałbym zobaczyć tą gierkę na silniku Batmana i z takim gameplayem

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Jedyny fajny Spiderman to ten stary z 2001r. Inne jakos nie zapadly mi w pamiec, nawet na tyle, zeby jakakolwiek wymienic ;) Zobaczymy co teraz wyskrobia.

4. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    według mnie dobrą pozycja byl shattered dimensions najlepszy jaki do tej pory wyszedl

5. Fiszó

Fiszó Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Reszów
    Mi się ogólnie te klimaty nie podobają, no ale zobaczymy ;]

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    I tak dadzą slasherowy styl walki... jakby nie mogli zapożyczyć tego z Batmana... ale to już krok w dobrą stronę, manhattan i free-roam zamiast tych Shattered Dimesions i to ostatnie z przyszłością coś :p

7. rybus27

rybus27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Pamiętam SpiderMana jeszcze grając na PSX, możliwe że to był z 2001 roku. Naprawdę był to świetny tytuł, nie wiem czy późniejsze tytuły były w stanie mu dorównać, ale wpływ na to miał zapewne rynek który na tamte czasy nie oferował takiego typu rozgrywki, takich rozwiązań i pomysłów... Mam nadzieję że nowy Spiderman przywróci tamte emocje, ale nie robię sobie jakichś wielkich nadzieji.

8. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ja nie mogę się doczekać ze względu na to że jest to jeden z moich ulubionych super bohaterów. Czekam na otwarty świat, naszpikowany szczegółami (MA ŻYĆ) i co najważniejsze system używania pajęczyn

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Panowie ten Spider-Man o którym mówicie był wg. mnie też najlepszy. Ahhh te walki z bossami, nowe kostiumy i zbieranie komiksów... No po prostu miodzio. Ale to co oni teraz robią z Pajączkiem to już przesada. Nie cierpie Activision za to co robią z jednym z moich ulubionych superbohaterów. Przemieniają to w kolejnego tasiemca na rynku gier... Mam nadzieje że ten tutaj ukazany na filmiku nowy Spidey będzie rekompensatą za te lata lamerskich gierek. Póki co zapowiada się dobrze.

10. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    flaki z olejem..

11. marcin093

marcin093 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Malbork
    na tym video ogolnie te miasto wygląda troche pusto,jak bedzie system walki podobny do batmana to moze sie skusze

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ultimate: Spider man na xbox był chyba najlepszy chociaż Shatered dimensions tez mnie zachwycilo.
    mogliby wydac bo mimo ze duzego polotu nie robia to ja lubie sobie pograc w czlowieka pajaka :p

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Batman nie ma własnego silnika. Jest zrobiony na UE.

14. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    no mi chodziło, ogólnie zamiast Batmana wsadzić tam Spider-Mana... ciekawe jak by to wyszło :)

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szczerze powiedziawszy strasznie się dziwię że jak do tej pory wyszła tylko jedna gra o Superman :), Który bądźmy szczerzy był zbliżony do starych Spiderów :). Właśnie tego mi najbardziej brakuje w nowych Spiderach wolnego miasta i powietrznych ewolucji i oczywiście swobody.

Ogólnie Spider Man: S.D. był dobry. W ten ostatni co teraz wyszedł jeszcze nie grałem ale na dysku już czeka na mnie :) więc myślę że niebawem zagram :)

16. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Jestem zdania, że wszystkie gry na podstawie filmów to kicha. Ten może nie będzie na podstawie ale będzie opowiadał wydarzenia przed... Zauważcie, że każdy spider man był słaby oprócz tych które nie miał nic wspólnego z kinem.

17. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Nigdy mnie ta gra do siebie nie przekonała i raczej nie przekona ;)

Wczytywanie...

Poleć forum