1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pakiet Orange World = jak wyłączyć tą shit-usługę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Styczeń 14, 2013.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Po paru ceregielach związanych z przymusową zmianą abonamentu (rotfl!) Orange było na tyle miłe, że włączyło mi tą usługę bez mojej wiedzy i zgody (rotfl2!) patrzę na fakturkę a tam dodatkowe 10zł dopisane do rachunku i wtedy się zorientowałem, że tyle właśnie kosztuje miesięczny pakiet tej usługi. Szybkie grzebanie w FAQ Orange mówi mi, że mam trzy opcje by ją wyłączyć.
    Opcja nr 1 mi za wiele nie mówi, na chłopski rozum naciskałem cyfry odpowiadające za usługi dodatkowe, pakiety internetowe, jednak babka z automatu podawała mi tylko pakiety na internet (100mb,300mb,500mb,2gb i 5gb serio? Po co komu 5gb w telefonie? :D). Sprawdziłem kilka dni temu opcję z sms, dostałem zwrotną odpowiedź że:
    O ile w grę mogłaby wchodzić moja pomyłka, to jednak wyraźnie na szczegółowej fakturze pisze, że chcą ode mnie 10zł za Pakiet Orange World i na Orange.pl po zalogowaniu się w dziale pakietów widnieje jedna usługa spod grupy "aktywnych" - Orange World.

Trzecia opcja, orange on-line (czyli chyba Orange.pl tak?) nic nie daje, ponieważ w zakładce Plan taryfowy mogę tylko zmienić abonamenty z 39zł na wyższe lub niższe, o Orange World ani widu ani słychu. Miał ktoś podobny problem? Za kilka dni znowu mi dychę zabiorą, czego wolałbym uniknąć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zadzwoń może na infolinię i wyłącz. Ja zawsze tak załatwiałem takie sprawy z Orange

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jest napisane.

Musisz zadzwonić pod *500 i wybrać opcję połączenia z konsultantem i opowiedzieć wszystko od początku do końca.

PS.

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum