1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pakiet Orange World = jak wyłączyć tą shit-usługę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Styczeń 14, 2013.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Po paru ceregielach związanych z przymusową zmianą abonamentu (rotfl!) Orange było na tyle miłe, że włączyło mi tą usługę bez mojej wiedzy i zgody (rotfl2!) patrzę na fakturkę a tam dodatkowe 10zł dopisane do rachunku i wtedy się zorientowałem, że tyle właśnie kosztuje miesięczny pakiet tej usługi. Szybkie grzebanie w FAQ Orange mówi mi, że mam trzy opcje by ją wyłączyć.
    Opcja nr 1 mi za wiele nie mówi, na chłopski rozum naciskałem cyfry odpowiadające za usługi dodatkowe, pakiety internetowe, jednak babka z automatu podawała mi tylko pakiety na internet (100mb,300mb,500mb,2gb i 5gb serio? Po co komu 5gb w telefonie? :D). Sprawdziłem kilka dni temu opcję z sms, dostałem zwrotną odpowiedź że:
    O ile w grę mogłaby wchodzić moja pomyłka, to jednak wyraźnie na szczegółowej fakturze pisze, że chcą ode mnie 10zł za Pakiet Orange World i na Orange.pl po zalogowaniu się w dziale pakietów widnieje jedna usługa spod grupy "aktywnych" - Orange World.

Trzecia opcja, orange on-line (czyli chyba Orange.pl tak?) nic nie daje, ponieważ w zakładce Plan taryfowy mogę tylko zmienić abonamenty z 39zł na wyższe lub niższe, o Orange World ani widu ani słychu. Miał ktoś podobny problem? Za kilka dni znowu mi dychę zabiorą, czego wolałbym uniknąć.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zadzwoń może na infolinię i wyłącz. Ja zawsze tak załatwiałem takie sprawy z Orange

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jest napisane.

Musisz zadzwonić pod *500 i wybrać opcję połączenia z konsultantem i opowiedzieć wszystko od początku do końca.

PS.

2 użytkowników lubi ten post.

Wczytywanie...

Poleć forum