1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pakowanie gry xbox`1 do iso

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Varon.23, Grudzień 23, 2012.

1. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    witam jak spakować grę xbox 1 do iso ? pozdrawiam

dodam że to gra kingdom under fire the crusaders , kiedyś jak ściągnąłem była w iso , wypakowałem ją , a teraz zachciałem ją wgrać na płytę i zagrać na 360 ale nie mam iso juz

iso zrobiłem power iso

http://imageshack.us/photo/my-images/841/asdos.png/

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    użyj tego programu C-Xbox Tool.

1 osoba to lubi.
  4. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    Spakowało się, dzięki, ostatnie pytanie , czy jak zrobię tak jak tutaj : [TUTORIAL] NAGRYWANIE ISO ZA POMOCĄ NERO! - Software - XboxOnline - najstarsze i najlepsze forum to mi będzie działać gra ? emulator już mam wgrany

http://imageshack.us/photo/my-images/24/img077fi.jpg/ , do live podłączałem ale mi się nie zaktualizowało, mam najnowszego dasha

dysk HHD mam

na liście kompatybilnych gier jest moja gra

posiadam HITACHI LG LT 2.0

Emulator z 2007

juz wiem , grę mam w NTSC , ja mam konsole PAL, widocznie chyba sobie nie pogram a płyta zmarnowana

chyba że bym miał rgh którego nie chcę i którego nie zrobię na moim dashu

NTSC/J NTSC/U REST OF WORLD

temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum