PAL/NTSC zmiana trybu.

Pshemec

Świeżak
Świeżak
Witam,

mam problem ze zmiana trybu NTSC > PAL w xboxie pierwszej generacji. Zeby uruchomic gre np. Psychonautus musze zmienic tryb wyswietlania na NTSC. Mam program Enigmah Video Mode Select oraz Enigmah PAL/NTSC Selector CD v2.0.
Gdy zmieniam tryb na NTSC gra a i owszem odpala sie, ale wszystko jest czarno-biale (lacznie z menu xboxa). Nie pomaga zmiana kolejnosci wtyczek componenta ani zmiana kabla na scart.

Co w takim wypadku robic? Czy jest moze jakis inny program tego typu?
 

baddog

Użytkownik
Użytkownik
raczej nic nie poradzisz poprostu telewizor nie obsługuje ci ntsc stąd czarno biały obraz
 

AOK#MazuR

Banned
Tak jak kolega wyżej napisał nic nie poradzisz.. :( a możesz napisać jaki masz TV ?
 

feriar

Świeżak
Świeżak
cześć,
mam xboxa 1 i chciałbym go podłączyć pod component (żeby mieć 720p i 1080p) i mam telewizor Panasonic Viera TX-P42C10Y i pytanie czy telewizor uciągnie i czy xbox przede wszystkim uciągnie bez żadnych przeróbek (nie mówię tu o zmianie pal do ntsc i na odwrót) i czy będzie obraz w kolorze ?
dzięki za odpowiedź ;)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nowe tv obsluguja i ntsc i pal. wiec problemu byc nie powinno.
 

feriar

Świeżak
Świeżak
może to trochę dziwne ale jak widziałem na yt to można go podłączyć przez hdmi ale to chyba już wyższa szkoła jazdy. Dzięki dexter za odpowiedź.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
x1 nie ma hdmi. jedyne mozliwosci to scart/composite lub component (fabrycznie) lub z odpowiednia modyfikacja vga,
 

Do góry Bottom