Paladins coraz bliżej PlayStation 4 i Xbox One! Zapiszcie się do testów beta

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Paladins zadebiutowało już w formie Wczesnego Dostępu na Steam i wszyscy zainteresowani zupełnie za darmo mogą sprawdzać „klona Overwatch”. Tytuł wkrótce wskoczy również na konsole, bo autorzy postanowili zaprosić graczy do testów beta.

Hi-Rez Studios, czyli autorzy Smite, wiele miesięcy temu zapowiedzieli swój nowy projekt. Gra powstawała, powstawała i nikt nie robił z jej powodu jakichkolwiek problemów. Jednak w ostatnich dniach pozycja wskoczyła do programu Wczesnego Dostępu i z tego powodu w Sieci rozgrzała dyskusja. Wielu graczy uważa, że projekt to klon Overwatch.

Ja jeszcze nie miałem okazji zagrać w produkcję, więc nie zamierzam odnosić się do tej polemiki, ale pragnę zauważyć, że gra zbiera bardzo pozytywne opinie. Na platformie Valve pojawiło się już ponad 15 tysięcy pozytywnych recenzji! Według dostępnych informacji Paladins to jedna z najlepszych pozycji free-2-play ostatnich miesięcy.

Studio właśnie zapowiedziało, że zamierza rozszerzyć swoją pozycję na kolejną platformę. Już wcześniej zapowiedziano przygotowanie gry na PlayStation 4, Xboksa One i PC

W tym miejscu możecie się zapisać do zabawy na XOne, a ja jeszcze zachęcam do przeglądnięcia poniższych materiałów. Tytuł naprawdę wygląda nieźle.



 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom