1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Palenie plyt - czego wina?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Resho, Listopad 4, 2009.

1. Resho

Resho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym uzytkownikiem forum ale xboxa mam od roku, przerobilem go w maju a dopiero we wrzesniu udalo mi sie cos odpalic bo wgl. nie czytal mi kopii , mam czesto problem z open tray ale pare razy powsadzam to zadziala, ale chodzi o co innego, kupuje plytki emtec (wiem ze verbatiny lepsze ale emteci mam pod reka) no i wszystko cacy te emteci czyta lepiej niz kumpla verbatiny no i wiec nabralem juz pare gierek i wszystko ok, kupilem nowe plytki aby nagrac fife 2010 kupilem do testu esperanze i 3 emteci (jeden 7zl) no i esperanza sie nagrala ale jakis ma blad i przy wcisnieciu start wyskakuje blad ze szmatka, nagralem ponownie na emtecu , czyta plyte itd. ale przy menu wywala blad ze szmatka, ;/ mam jeszcze 2 plyty ale nie chce ich marnowac bo moge jakos je zagosporadowac, wiec czego to wina? napedu , plyt, nagrywarki? nagrywarka w lapku wypalalem obrazy juz i bylo ok wszystko a obraz fify sprawdzalem abgx i wszystko na zielono wiec? troche sie rozpisalem ha :yeye:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=Rothen=-

-=Rothen=- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kredkolandia
    Co do open tray to moim zdaniem pada ci napęd,ale tego ze szmatką to mogą być różne przyczyny,kijowa nagrywarka,slaba plyta a może psujący sie napęd.Mi przeważnie wyskakiwało to ze szmatką gdy nagrywałem na płytach właśnie typu emtec,vakoss i na tych płytach mam problemy a na verbatimkach wszystki pięknie idzie.
    Może sprubój wypalić u kogoś z inna nagrywarka jakąs gre i zobaczysz jak będzie ta sama sytuacja to zmień płyte,a jak i to nie pomoże to chyba napęd wadliwy..

4. Resho

Resho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za odpowiedz, jesli chodzi o xboxa to rzadko gralem i ciagle w gta 4 od niedawna kombinuje z kopiami ;] tylko martwi mnie to ze nagralem 2x fife i error :/

Wczytywanie...

Poleć forum