1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Palit GeForce 9600GT 512MB DDR3 - OKAZJA! TANIO!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fiedzio, Marzec 15, 2010.

1. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Witam! Mam do sprzedania kartę graficzną Palit GeForce 9600GT 512MB DDR3 /256bit/ HDTV. Została kupiona w styczniu ub. roku w sklepie internetowym ESC.pl. Karta nie posiada gwarancji producenta z racji, że podczas czyszczenia przez przypadek zerwałem plombę. Jednak jest ona w 100% sprawna technicznie, nigdy nie była podkręcana itp. Wiatraczek pracuje bez problemu. Posiada dwa wyjścia DVI i jedno TV-Out. Karta wspiera SLI.

Jest to bardzo wydajna karta graficzna, w połączeniu z dwurdzeniowym procesorze ~3GHz i 2GB RAM pozwala na zagranie w większość nowszych tytułów na wysokich lub średnio-wysokich ustawieniach. W teście systemu Windows 7 otrzymała bardzo wysoki wynik, bo 6. Jeżeli szukasz tanio karty graficznej do grania to znalazłeś ją!

W zestawie razem z kartą jest:
    - pudełko
    - instrukcja
    - płytka cd z sterownikami
    - przejściówka na zasilanie z 2 wtyczek MOLEX
    - kabel do podłączenia do karty dźwięku S/PDIF
    - przejściówka pozwalająca podłączyć kartę do monitora przez kabel D-SUB

Poniżej zdjęcia, są w 100% mojego autorstwa :) W razie jakichkolwiek pytań pisz na e-mail: emil.fiedorczuk@gmail.com lub na numer GG: 6485047 (jestem często niewidoczny). Po zakończeniu aukcji prześlę numer konta, na który należy przesłać pieniądze. Możliwy odbiór osobisty w okolicach Drohiczyna n. Bugiem. Zapraszam do kupna!

Więcej zdjęć na aukcji:
    Kod:
    http://allegro.pl/item961442635_palit_geforce_9600gt_512mb_ddr3_okazja_tanio.html
    Cena: aktualnie licytacja trwa... 150zł

Jakiekolwiek propozycje proszę na adres email lub gg... Preferuję finalizację transakcji przez allegro ;)

Wczytywanie...

Poleć forum