1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Palnik Lite on iHas 124B jak poprawnie nagrywać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Patryk0364, Październik 11, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Patryk0364

Patryk0364 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazury
    Witajcie, jakiś życzliwy mod skasował mój wczesniejszy post nie wiem dlaczego, ale wracając do sedna palnik iHas 124B wgrałem FW te do płytek Verbatima.. Ziomek dał mi kilka płyt Maxela DVD DL 8.5GB i mam pytanie czy nagrywać tak samo jak z ustawieniami dla Verbatim-ów czyli 4x z OPC ? Czy jakieś inne ustawienia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Musisz zmodyfikować najpierw firmware nagrywarki pod Media ID płyt Maxel i później dopiero nagrywać.

A co to jest palnik?:D hehe

4. Patryk0364

Patryk0364 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazury
    Palnik to jest nagrywarka : )) Właśnie nagrałem na płycie Maxella na 4x z OPC na FW pod Verbatimy i działa? Ja już nic z tego nie rozumiem :|

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nagrywarka to nagrywarka a nie zaden palnik... do kazdych plyt potrzebujesz osobne oprogramowanie wgrane do nagrywarki a dokladnie oprogramowanie zgodnie z media id plyty wiec ustawienia pod Verbatim nie beda dzialac z jakimis Maxellami czy innym cudem, po drugie najlepiej uzywac plyt Verbatim i Platinum bo z nimi nie ma duzych problemow

6. Patryk0364

Patryk0364 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazury
    Jakoś nagrałem Dragon Balla na Maxell-a i hula aż miło.... Maxell-e są dużo tańsze bo za Maxell-a zapłace 2,5zł a nie 6zł w przypadku Verbatim-ów kupiłem case 10szt ale najpierw wykorzystam Maxell-e...

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Dobra ziomek. Temat o Ihasie i nagrywaniu na forum. Mod był życzliwy i wywalił temat do kosza. Ode mnie Warn.

A żeby nie być gołosłownym to proszę:
    http://xboxforum.pl/ihas-241/tutori...on-ihas-rew-b-pod-kazdy-nosnik-dvd-dl-145119/
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum