1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pamięć masowa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez icerek, Grudzień 8, 2014.

1. icerek

icerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Posiadam X360 z RGH, stworzyłem sobie dysk zewnętrzny, a na nim pamięć masową.
    Nie wiedzieć czego, ale na dysku mam dwie pamięci:
    1. 3 albo 6 GB nie pamiętam dokładnie
    2. 32 GB przeze mnie utworzona
    Tej pierwszej nie mogę usunąć ani edytować rozmiaru mogę ją jedynie wyczyścić. Druga jest konfigurowalna.

Czy jest możliwość ustawienia defaultowej pamięci, tak aby w grach za każdym razem konsola nie pytała się na jakiej pamięci zapisać stan gry?
    Jeśli nie, to czy jest jakaś możliwość na usunięcie tej pierwszej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak masz dysk zewnętrzny przy RGH - to powinieneś mieć jedną partycję FAT32 i pełny rozmiar dysku (w Windows i pod Xboxem).

4. icerek

icerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dysk zewnętrzny, ale nie w tym rzecz.
    Chodzi mi o dysk (nazwał bym go wirtualny) który mieści się w katalogach niewidocznych pod windows. Struktura plików która mieści w sobie profil, savy z gier itd.

Wczytywanie...

Poleć forum