1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pamieć Problem!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kacperekw, Luty 5, 2011.

1. Kacperekw

Kacperekw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pewnien problem mam xboxa 360 bez dysku jedynie mam karte pamieci 256.
    mam jeden zapis na niej fifa 22mb i 1 konto 2mb i psize ze mam wolne 18mb ;/
    Potrzebuje cos z tym zrobic poniewaz kupilem gre night fight round 4 i nie moge stworzyc profilu bo mam za malo pamieci ;/
    Pomocy!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nic nie zrobisz. Reszte zajmuje dashboard. Musisz dokupic dysk lub karte pamieci albo podepnij pendriva pod konsole i uzywaj jak dysku. XBOX zobaaczy max 16GB nawet jesli pendriva ma wiecej.

4. Kacperekw

Kacperekw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie da się jakoś sformatować ?

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Da sie. Ustawienia > zarzadzanie pamiecia > potem na karte klikasz i formatujesz.
    Oczywiscie wszystko tracisz, z profilem wlacznie i jezeli profil nie jest podlaczony do XBL to nie masz szans go odzyskac.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    nie bo 196mb zajmuje dash wsadz sobie pendriva sformatuj do uzywania z konsola i bedziesz mogl savowac:)

Wczytywanie...

Poleć forum