1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pamiętliwy X360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MTTy2k, Luty 1, 2009.

1. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Wie ktoś jak jest dokładnie z tym zapamiętywaniem przez konsolę offline co miała w napędzie, wczoraj mój kuzyn przyniósł jakieś płytki i akurat mnie nie było, także nie wiem czy były spatchowane, a wyczytałem gdzieś że konsola jak jest offline to też zapamiętuje, czyli może czekać mnie miła niespodzianka jak się podłącze do live?;>

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    cho cho cho człowkieku jakby każdy wiedział gdzie to się zapisuuje i jak to nikt by nie dostawał banów na xbox'y ;p

4. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Możesz grać !

Wczytywanie...

Poleć forum