1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Panasonic TX-P42C10Y 42 cale VIERA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tomciopaluch, Grudzień 13, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    TELEWIZOR PLAZMOWY PANASONIC TX-P42C10Y 5LAT GWAR. (834916280) - Aukcje internetowe Allegroprosze o porady..jesli ktos ma taki tv albo widzial go u znajomego.rodziny .to prosze o opinie....planuje zakupic wlasnie ten tv.. ogolnie do ogladania N-ki ..do filmow dvd i oczywiscie pod Xboxa ....czy warto ( bo jest stosunkowo tani) czy lepsza ta plazma..a moze jakis LCD w tym przedziale ...prosze o konkretne opinie odnosnie tego wlasnie tv

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ja radzę ci kupić nawet mniejszy trochę ale full hd nawet do oglądania programów w hd w nc'e

4. Ohara

Ohara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po co full hd do nki skoro telewizja nie podaje takiego obrazu?
    FHD jak narazie sprawdza się pod blu ray oraz gdy chcesz kożystać z kompa podłączonego do telewizora.

5. basket4rap

basket4rap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    niektóre gry też są w fullHD

6. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ok..prosze o konkretne odpowiedzi..osob ktore widzialy ten tv w akcji..czy warto brac 42 cale plazma viera ( mozna ja kupic juz za 1950zl) czy sa jakies lepszeo dpowiedniki w tej cenie ( do 2500) moze byc lcd choc jakos plazma bardziej mnie przekonuje..

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    dokładnie jak pisał kolega wyże.. N'ka czy inne Canal+ HD itp dają obraz w rozdziałce HD Ready...

8. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    a tak pod xboxa to lepiej plazma typu viera czy jakis lcd.. slyszalem ze plazma ma lepsze kolory ..lepsza jakos obrazu .. a za 2500 kupie juz plazme full hd jak tez lcd full hd 40-42cale..ale mam dylemat czy lcd czy plazma.... ( nie mam blu ray i nie mam zamiaru kupowac) jedynie uzywam xboxa...podpinam kompa pod tv dla filmow i dekoder Nki bede kupowal

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wg mnie jak pod Xboxa to chyba jednak lepiej LCD...

10. basket4rap

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no ten Panasonic TX-P42C10Y to całkiem dobry wybór jeśli Ci nie jest potrzebne fullHD bo poza tym wydaję się mieć wszystko co potrzeba, tylko ta rozdzielczość w poziomie jest trochę mała, czy wie ktoś czy widać różnicę między że tak to ujmę pełnym HD ready 1376 a tym 1024?

11. w1li

w1li Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kozacki tv. Kupiłem go prawie rok temu i do dzisiaj śmiga jak należy. Obraz jest piękny . Polecam ;)

12. basket4rap

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    mam tego panasa, tylko, ze model p42x10y... mialem dylemat, czy brac ta plazme, czy lcd full hd z sredniej polki i padlo na ten, obraz lepszy od wielu lcd full hd po 3k z odleglosci 2.5m, kolory ladniejsze i zywsze... wczesniej mialem lcd 32 lg i obraz na panasie jest o niebo lepszy, doplac troche i kup serie x, dodatkowe gniazdo hdmi i mpeg4, z reszta poczytaj sobier opinie na temat tego tv na hdtv forum. Gwarantuje ci, ze po zakupie nie bedziesz rozczaroway i nie sluchaj rad pseudo fachowcow, ktorzy nawet na oczy nie wiedzieli tego tv... ale dla nich lcd gora, ok, ale za jakosc tak wyswietlanego obrazu zaplacisz za lcdka ok 4k...

14. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    Szkoda, ze nie mozesz dolozyc jeszcze tysiaczka (3179zl) bo polecilbym ci TV, ktory znalazl sie w top dziesiatce najlepszych gadzetow roku 2009 w/g magazynu TIME. ->LINK
    Mowa jest tu o seri plazm Panasonica oznaczonych koncowka G10 i wlasnie model tx-p42g10e bym polecal, sam posiadam akurat wersje 46" i powiem ci, ze obraz z Xboxa oraz z kompa (przez hdmi) na tym TV to mistrzostwo swiata.

Jesli jednak nie posiadasz takich funduszy to moze pomysl nad nizsza seria Panasonica jaka jest seria S10.

42" mozesz kupic za okolo 2500zl na allegro:

PANASONIC TX-P42S10E czarny ! 5 lat GWARANCJI !!! (842400873) - Aukcje internetowe Allegro

15. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa

Autor tematu w innym temacie się już pytał o te dwa modele ;)

Ja osobiście mam S10 a na pewnych forach o TV S10 wypada lepiej od G10 :) Ja testowałem oba modele i.... różnicy jakiejś znaczącej nie widziałem, dlatego też nie widziałem sensu dopłacać do G10 ;)

Od razu powiem: G10 i S10 różnią się sporo - ale nie tak, że S10 jest niższym modelem. One są trochę inaczej zrobione. S10 to jest tak jakby następna poprzedniej serii, a G10 jest tak jakby zupełnie nowy :)

Obie te serie są godne polecenia

16. tinOFbeer

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    Nie napisalem, ze S jest nizszym modelem od G ale, ze jest to nizsza seria (tak jak w autach, mozesz miec mietka klasy E albo np. S). W/g panasonica serie sa sklasyfikowane tak: C, X, S, G, V, Z, przy czym C najnizsza a Z najwyzsza.

17. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W sumie tak tak :) Przepraszam my bad ;)

Oba te modele są naprawdę dobre :)

18. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
  19. basket4rap

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a właśnie jak można uzyskać tą 5 letnią gwarancję panasonica? zapewne trzeba robić jakieś "cuda"... a i czy zdarzyło się, że wypaliły się komuś pixele w tych panasonicach? model 42g10e według mnie to jest 1 miejsce parametry/jakość/cena.

20. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Uwierz mi, że S10E nie jest wcale gorsze a cena jest dużo niższa ;)
    Ja używam póki co S10E dość intensywnie od hmm ja wiem około 1/2 roku i póki co jest ok

21. tinOFbeer

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    nie trzeba robic cudow, wzstarczy zarejestrowac swoj nowo zakupiony TV na odpowiedniej stronie i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum