1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Panasonic TX-P50VT20

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nebeb, Luty 6, 2011.

1. Nebeb

Nebeb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Witam

Mam pytanie czy ten TV Full HD 3D Telewizory - Telewizory plazmowe - TX-P50VT20 - specifications - Panasonic Polska będzie sam przekształcał zwykły obraz z Np: telewizacji N full HD na Full HD 3D ?.

Oraz czy zwykłe gry na xbox 360 np: GTA IV będą w Full HD 3D ??

Jeszcze jedno czy na xbox 360 slim da się zrobić tak że nie ma mnie w domu a xbox'a programuje tak aby on mi zapisywał np. program z TVN TURBO ?

Ps. co robi reklama little big planet na ps3 na forum xbox ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamaz1127

kamaz1127 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dynów
    Zwykłe gry nie będą w Full HD 3d. A reklama ps3 sobie tutaj wygląda

4. kiriss

kiriss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie działa w ten sposób. Telewizor z technologią 3D wyświetli obraz trójwymiarowy jeżeli takowy dotrze do niego z jakiegoś źródła. Nie licz na to, że obejrzysz sobie jakąkolwiek stacje telewizyjną w 3D. Jeszcze na to dużo za wcześnie. Z grami wygląda to identycznie. Osobiście uważam, że inwestycja w telewizor 3D póki co nie ma sensu.

Xbox to konsola do gier...nie dekoder telewizji cyfrowej.

Wczytywanie...

Poleć forum