1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Panasonic Viera TX-P42X20E pomoc :)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez goryl25, Grudzień 11, 2010.

1. goryl25

goryl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    Witam ! Mam pytanie : jak wyłączyć te instrukcje co się pojawiają z boku ekranu ?? teraz dokładnie nie pamiętam treści , ale to było coś z ruchem :) zawsze mi się pokazuje jak gram w FIFE i inne gierki i mnie to wkurza :( pomóżcie jak to wyłączyć :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ja chyba mam taki ale nie jestem pewien czy to samo oznaczenie :) nie mam jak sprawdzic bo wisi na scianie sa tabliczke z opisem ma na srodku i nie widze :)..i nie kojaze by mi sie kiedykolwiek jakas instrukcja pojawiala

4. goryl25

goryl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    już sam zrobiłem :) to jest automatyczne demo :) co 15 min się pojawia :) ale ja to wyłączyłem bo mnie to wkurza :)

Wczytywanie...

Poleć forum