1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Panassonic Viera i MPEG4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawidek295, Październik 12, 2011.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Siemka otóż mam TV Panassonic Viera 42cale full HD i chcę połączyć się z telewizją cyfrową naziemną.
    Trzeba mieć do tego tv z mpeg 4 podobno Viera ma i czy trzeba cos jeszcze dokupić jak się z tym połączyć w menu??
    z góry dziękuje za odpowiedzi
    PS syłyszałem też ,że woj się liczy jestem ze śląskiego>

2. Lotnik421 Xbox One

3. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Wejdź na stronę emitelu i sprawdź mapki zasięgu. Telewizja cyfrowa jeszcze oficjalnie nie jest wprowadzona w Polsce, więc możesz nie być objęty jej zasięgiem. Poza tym napisz jaką masz antenę, kierunkową, czy siatkową.

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakby co to możesz dokupić sobie dekoder telewizji naziemnej, ale wydaje mi się że większość dekoderów telewizji satelitarnej takową posiada tak więc nie powinno być problemu

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    można zamknąć temat mam mpg4 i wiem że wsadza sie to do zwykłego gniazda antenowego ale szuka się programów w dvb-t

Wczytywanie...

Poleć forum