1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Panowie i Panie mam problem z XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PL GHOSTRIDER, Lipiec 20, 2012.

1. PL GHOSTRIDER

PL GHOSTRIDER Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a wiec budze sie pewnego razu właczam konsole i konsola nie chce sie polaczyc za cholere z XBL biore test polaczenia a konsola nawet nie robi testu połączenia tylko wyskakuje komunikat najpierw podłącz kabel internetowy , kabel podłączałem ze 3 razy i caly czas to samo od 3 dni , internet na routerze jest. Prosze o pomoc bo nie wyobrażam sobie grania z komputerem. nie wiem może kabel sie zepsuł może cos w xboxsie ze nie widzi tego kabla. z góry dziekuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sprawdz inny kabel, jezeli nie dziala to mogo cos pasc w gniezdzie w konsoli

4. PL GHOSTRIDER

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za szybka pomoc ale chyba mało prawdopodbne ze kabel sie zepsuł prędzej coś w konsoli ale zobacze. może miał ktos taka przypadłość i wiem o co koman. a jak sie zepsul te gniazdo w konsoli lub jakis modem w konsoli to jest wymienialne ??

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Masz uwalone gniazdo w konsoli (ślij na gware lub serwis) lub gniazdo w routerze (podłącz do innego gniazda) :)

6. PL GHOSTRIDER

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gwarancja raczej sie skonczyla ;/ a jaki jest koszt wymiany tego ?? i moze mozecie polecic jakis dobry serwis w okolicy warszawy ?? POZDRO serdeczne dzięki za rozwiązanie problemu

7. PL GHOSTRIDER

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak odłacze kabel internetowy od routera i podlacze pod konsole to powinno działac ?? czy musi przejsc to przez router??

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak masz końcówkę rj-45 od neta to powinno działać :)

9. PL GHOSTRIDER

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chodzi pewnie o taka wieksza taki kabel z taka koncowka mam ale to wlasnie ten co go nie widzi konsola. ten kabel co wchodzi do router jest wlansie z ta mała koncówka podlaczalem ja i nic to nie dało. nic dzieki pewnie to gniazdo choc mozliwe ze cos w routerze padlo bo router chodzi 24h a ostatnio podczas tych burz właczali wylaczli światło a w tym czasie xbox byl wyłączony a router tak bo internet jest w routerze ale wi-fi z kabla nie sprawdzałem POZDRO dzieki jeszce raz za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum