1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Papier co w nim?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez InPirats, Październik 19, 2009.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Elo wam wszystkim mam do was takie pytanie mam nadzieje,że w dobrym dziale piszę,chodzi oto,że czym się rużni papier fotograficzny od zwykłego cienkiego białego?

Ja zauważyłem tylko tyle,że jest grubszy i błyszczący no i się łatwo nie podrze

Ale szczerze porównując papier zwykły biały z fotograficznym białym to nie widzę różnicy w jakości druku a drukuje na zamiennikach i drukarką HP DESKJET F2280(cena 230zl)

Drukuje głównie okładki do gier.

To możecie się wypowiedzieć czym jeszcze się różni i czy to co napisałem to miałem rację?

Proszę o odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Dokladnie tak, dlatego okladka wyglada bardziej ''oryginalnie''.

4. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    mi wydaje się jak wydrukuje na papierze fotograficznym, że obraz się odbija ;]

5. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    i szczerze powiedziawszy jak wydrukuje na normalnym i obetnę i włożę do okładki to jest wszystko ok a mam takie pytanie z ciekawości np jak bym drukował na papierze fotograficznym to więcej tuszu pójdzie?o wiele więcej niż na zwykłej czy to nie ma różnicy?

6. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    zależy jak sobie w komputerze ustawisz, bo co ma toner do papieru

7. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    czyli według was tak na chłopski rozum biorąc to drukując okładkę gry na zamiennikach w mojej drukarce HP Deskjet F2280 i drukował bym na papierze fotograficznym to dużo pójdzie tuszu niż w drukowaniu okładki na zwykłym papierze?

8. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Na pewno ma drukarka, nie polecam drukowania okładek na papierze fotograficznym na najlepszej jakości (bo jak mniemam na takich się je drukuje) przy użyciu słabej bądź bardzo średniej drukarki, bo po 1. Zazwyczaj się tusz rozmywa. Po 2. wychodzi to nieładnie. Papier fotograficzny ma inną powłokę z którą tanie drukarki sobie nie radzą nawet przy odpowiednich ustawieniach papieru.

EDIT!
    Jakość papieru nie wpływa znacząco (o jeśli w ogóle wpływa) na ilość tuszu, tylko jakość drukowania którą ustawiasz.

9. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    ok no nic spróbuje wydrukować coś bo mam jeden papier fotograficzny wydrukuje jakoś najlepsza i zobaczymy co i jak.

Edit;Spróbowałem wydrukować na papierze fotograficznym dla przykładu twój obrazek ten Forumła F1 no i wydrukowało ale było widać,ze w okół tego czerwonego tusz na niebiesko się rozlał,zostaje jednak przy drukowaniu okładek na zwykłym papierze,jakoś ta sama i mniej tuszu idzie;)

10. swistak09

swistak09 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zatorze
    Tym sie rózni papier fotograficzny od zwykłego tym że jest do fotografii. Tak na logikę Mi sie wydaje :)

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    co ty powiesz?

12. VV44

VV44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarnystok
    Rozdzielczość max w pap.fotograficznym no i jakość kolor,cena np:sprawdź czasopismo,miesięcznik okładka

13. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    ale i tak jednak polecam drukować na zwykłym A4 i okładki są jak oryginały.

14. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    Ja drukuje tylko na papierze fotograficznym.mam juz okolo 70okladek.Wszystkie wygladaja masakra,ciezko odroznic od orginalu.na jednym tuszu HP 343 wydrukuje 15 okladek + -.Drukuje tez inne *******y czasami, takze dokladnie nie wiem.Mam drukarke HP Photosmart C4180 all in one.Ale na dniach bede sie jej pozbywal.Mam pytanko,zmieniam drukarke,chce cos od HP,tylko do drukowania okladek,ale tym razem musi byc w drukarce ta opcja do nadruku na plyty.Jaki model polecacie?
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum