1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Para pytań o wypalanie gier pod LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kanonierzyk, Listopad 30, 2012.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema
    Posiadam xboxa z końca 2006 roku z przeróbką LT 2.0 kupionego niedawno na allegro i mam parę pytań do was
    mam zwykłą zewnętrzną nagrywarkę toshiba 2 tygodniową i będę zaczynał wypalać nią płytki na xboxa 360 narazie tylko ściągam gry i mam parę pytań aby poprostu nie zmarnować płyt ściągam tylko teraz gry z XGD2 starsze tytuły nie wiem czy je uda się wypalić a co dopiero z XGD3 do których mam parę pytań zależy mi tylko na forza horizon jedni na tym forum piszą że działają jedni piszą że nie a inni że tylko obraz w HD nie działa i chciałem was zapytać czy jest sens próbować nagrać tą forze na płytkę verbatim nagrywarką o której już mówiłem według tego poradnika Jak nagrywać gry na XBOXA 360 z XGD3 LT+2.0 - YouTube
    na grze w HD tak bardzo mi nie zależy tylko mam pytanie czy to będzie działało jedni piszą że do jednych napędów potrzebna nagrywarka ihas a do innych nie mam nadzieje że ktoś coś doradzi był bym wdzięczny

Forza horizon jest XGD3 czy XGD2 bo nie rozumiem

P.S
    Pisane na szybko z telefonu

2. Lotnik421 Xbox One

3. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Forza Xgd3. Aby zgrać na dysk, popykać w sieci i grać bez problemu potrzebny jest ihas ale możesz wypalić normalnie a nóż zadziała ;)

4. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli tylko zmieniam ustawienia w IMGBURNIE na XGD3 wypalam normalnie zwykłą nagrywarką i będzie działać tylko nie mogę zainstalować na dysk i grać online?

6. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    chłopie czytaj tutorial nikt Cie za rączkę nie będzie prowadził bo szkoda czasu i pieniędzy ;) . poza ustawieniami imgburnie musisz użyć programu xbox backup creator i wgrać topologie pod lt 2.0 (wszystko w tutorialu podane). onlina grac nie można raczej ale instalować na hdd jak najbardziej się da gry tak przerobione.

1 osoba to lubi.
  7. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    MrDudi No i wszystko jasne oto mi chodziło Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum