1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Paragon a gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marlon12, Lipiec 25, 2013.

1. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam serdecznie czy to prawda że aby zrealizować gwarancję door to door niepotrzebny jest paragon. Taką informacje otrzymałem od sprzedającego xboxa na allegro. Chciałbym to zweryfikować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Konsola Xbox 360
    Konsola Xbox 360 S

Tam znajdziesz szczegółową odpowiedź.
    W skrócie: nie, nie potrzebujesz paragonu.

W 2007r realizowałem taką gwarancję.
    Zadzwoniłem do M$, omówiłem problem, przysłali kuriera, przez półtora tygodnia byłem bez konsoli, potem przysłali nową, która również po pewnym czasie padła. ; D

4. marlon12

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziękuje ci bardzo za odpowiedź.

Przy okazji tego tematu.

Ja zakupiłem slima. Czy to prawda że są one mniej awaryjne jak te stare xy?

P.S. Mógłbys podać tą stronkę gdzie można zarejestrować konsole w celu gwarancji.

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
  6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    nie wiem jak z konsolą, ale aby Pada na gwarancje wysłać musiałem im zeskanować fakture Vat (bo paragonów nie zbieram), jak tam zadzwonisz szykuj się na przesłuchanie :p, ja zakładając konto na XBL podałem jakiś inny adres bo nie chciałem swojego i musiałem się tłumaczyć czemu nie pamiętam gdzie mieszkam ^^

7. marlon12

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O które konto xbox live chodzi bo ja jak rejestrowałem to nie musiałem żadnych danych podawać. Tylko email hasło itd.

O tą stronę chodzi https://myservice.xbox.com/pl-PL/pages/Profileregistration.aspx

Wczytywanie...

Poleć forum