1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę istotnych dla mnie pytań o MS points i konto Gold.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vemer, Listopad 19, 2011.

1. Vemer

Vemer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów. Przeszukałem stos tematów i praktycznie nie znalazłem odpowiedniej odpowiedzi na moje pytania, więc odważyłem się założyć własny wątek. Nie chcę owijać w bawełnę, także przejdę do rzeczy:

1. Dzielę xbox'a wraz z pewną osobą z rodziny, co znaczy, że ja mam swoje konto, a ta osoba swoje. Oczywiście po pierwszym włączeniu konsoli zauważyłem, że mogę korzystać z darmowego konta gold (bodajże na miesiąc). Po 'ulepszeniu' konta miałem przez podany wcześniej okres czasu więcej możliwości, jednak na tym drugim koncie nie można było spróbować. Ale mniejsza z tym, bo nie o to mi chodzi. Waham się, czy nie kupić sobie 3-miesięcznego konta gold. Zastanawia mnie jednak jedno - czy jeżeli zdecydowałbym się na nie i je hm...aktywował, to czy będzie możliwość korzystania przez te 3 miesiące z obydwu kont.
    2. Sprawa MS points. Również chciałbym zakupić sobie pewną ilość tych punktów. Niestety znów mam mętlik, a zarazem pytanie, czy jeśli wklepałbym ten cały kod na np. swoje konto (bo to raczej oczywiste, że na obydwa nie da rady) i ściągnął jakiś dodatek do gry (np. hm...do Fable II/III) to czy obydwa konta będą mogły korzystać z tego dodatku i czy nie będzie problemu z załatwieniem tej sprawy?

Bardzo proszę o pomoc, możliwie jak najszybciej.
    Ps. Sam próbowałbym dalej szukać odpowiedzi, lecz niestety czas w znacznym stopniu mnie ogranicza, a zależy mi na szybkich informacjach.

Jakby to coś pomogło:
    Moje konto widnieje jako konto gold. (o dziwo mogę pobierać jakieś darmowe wersje funkcje itp, choć to darmowe konto gold aktywowałem...uuu, przynajmniej rok temu).
    Konto tego drugiego użytkownika jest zwykłym kontem silver, nie ma żadnych 'dodatkowych' możliwości.
    Mam Xbox'a 360 Slim (wielkość pamięci raczej nie ma znaczenia).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Gold działa na 1 profil tylko ( ten na którym wklepales kod ) a co msp to drugie konto bedzie mogło korzystac bo materiał pobierany jest na konsole a nie na profil ;)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Gold jest przypisany do jednego konta. Co do zawartości pobranej z XBL będzie działała na każdym koncie ponieważ jest przypisana do konsoli :)

5. Vemer

Vemer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim razie mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli teraz moje konto widnieje jako gold (bo tam korzystałem z tej 'próby' gold'a), tamto drugie zaś nie, a właśnie na tym drugim chciałbym Gold'a, to czy jest taka możliwość, żebym najbliższy kod zdrapki wklepał właśnie na to drugie konto (wtedy to pierwsze nie miałoby 'dodatkowych' możliwości, za to drugie owszem)?

6. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Możesz wpisać kod na drugie konto i bedziesz miał golda i na tym i na tym tylko do czasu gdy na pierwszym nie wygaśnie ci okres próbny i zamieni się w konto "silver"

Wczytywanie...

Poleć forum