1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę łatwych pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oNe, Styczeń 29, 2011.

1. oNe

oNe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    1.Czy do aktualizacji dashboardu z płyty CD potrzebna jest przerobiona konsola ?
    2. Co się bardziej opłaca kupić, dysk twardy czy kartę pamięci. Czy gdy płyta będzie w napędzie, szybko on się zniszczy ? Czy konsola przez płytę szybciej się grzeje ? Wiem że wszyscy mi powiedzą "Bierz dysk !!" ale mi nie zależy na tym, mi to lotto, hałas płyty w środku mi nie przeszkadza.
    Z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. nie
    2. karta pamięci ma zazwyczaj 256mb a dysk może mieć 250gb (slim) i (elite) 120gb
    3. tak

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Dysk jest lepszy, płyta się nie niszczy zarówno slim i jak starsze wersje obsługują dyski 250GB

5. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Czyli jak bede dziennie grał 2 h to napęd ile mi wytzyma ?

6. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Grając z płyty dziennie 2h to wytrzyma Ci dosyć sporo, ale prędzej czy później padnie - w tym wypadku prędzej, dosyć sporo wcześniej niżbyś z HDD grał.

7. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Ale sporo to ? A padnie mi napęd czy konsola. Prędzej czy później dysk i tak kupie ale to może za pół roku.

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Jak wybierasz między kartą a dyskiem to kup lepiej dysk ale mniejszy 60gb wystarczy ci zainstalujesz parę gier około 7 przez co nawet szybciej się ładują ( chodź w niektórych grach podobno nie ) , co do grzania może to prawda ale nie wiem nie sprawdzałem , napęd i tak jest gorący bo leży na radiatorze z GPU , a aktualizację możesz zrobić spokojnie z płyty albo nawet z pena sformatowanego na FAT32 wklejasz plik , wkładasz dajesz tak i już. Konsola ci nie padnie ja miałem ponad 1,5 roku bez dysku ale jak go kupiłem to od nowa się zakochałem w xie dużżżżo cichszy siedziałem blisko xboxa dlatego tak sobie cenie dysk ( mam xa przy biurku podłączonego do monitora )

9. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Czyli spokojnie mogę sobie teraz kupić kartę pamięci a później dysk, tak ?

10. PuMFeEK

PuMFeEK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak, dodam tylko że gdy masz zainstalowaną grę na dysku - to szybciej CI wczytuje lokacje, mapy itp

11. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    To akurat wiem ale mi to nie przeszkadza, zapewne jak kasa będzie kupie sobie 60 GB, dzięki za porady :)

12. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    To zależy od Cibie.
    Jeśli chcesz spokojnie grać bez obaw, że Ci padnie napęd to kup dysk
    Warto też dodać, że jak grasz z płyty to np. w Fable II (przynajmniej mi) z opóźnieniem pojawia się "złoty promień" oraz, że napęd bardzo głośno hałasuje!!

13. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    No ja już to napisałem ale nie we wszystkich grach były testy poszukaj sobie ale fakt nie które gry w znaczny sposób szybciej się wczytują. Spokojnie kup kartę albo co jest tańsze a DOBRE zaktualizuj Dasha wepnij pena skonfiguruj na penie 8gb zainstalujesz grę i coś zostanie na savy taniej i więcej cie wyjdzie zakup pena nawet 2 czy 4gb niż kartę 256mb albo 512mb

Up:
    Napęd zawsze tak hałasuje ja miałem ponad 1.5 bez dysku napęd się w świetnej formie trzeba przyznać że napęd jest naprawdę głośny mam LiteOna i ze zdziwieniem patrze na napęd kumpla Hitach który jest dużo cichszy wszyscy moi kumple mający LiteOny się zdziwili że stary Hitach jest taki cichy spokojnie możesz grać nawet 2 lata i napęd się tak nie zużyje zwłaszcza że grasz 2-3 godziny

14. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
  15. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Hitachi są mało awaryjne ?

16. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie wiem ale z tego co wiem sprawdziłem są cichsze od LiteOna mój kumpel ma Hitacha na Zepchyrze z 2006 roku ma tam dysk 20gb ja ty też masz ( a raczej na pewno masz z ok 2006 -2007 Zephyr ) to się zastanów nad ulepszeniem chłodzenia , uszczelni kanał , wyrzuć blachę tom z górnej obudowy ( nad radiatorami na obudowie jak stoi po prawej stronie ) ta blacha odbija ciepła z powrotem do xa to tak na początek jak nie zależy ci na ciszy podłącz wentylatory na stałe 12v . Co do awaryjności u mojego kumpla jest tak że jak go kupił to czasami piraty chodzą czasami żadne ( wszystko spatchowane na wave 1 jak chce działa jak nie to nie działa ) ale oryginały zawsze więc myślę że to wina flasha, bo jak na prawie 5 lat to napęd jest w dobrej formie a nie był wymieniany więc Hitache to dobre napędy.

17. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    eee. ja mam Falcona ... 2008.08.08 ;)

18. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    PS: Właśnie sprawdziłem ponownie i mam LiteOna Benq :)

19. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
  20. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie wiem nawet nie sprawdzam jest najnowszy ( jest nowszy 126xx coś tam nie pamiętam ) ale on dodaje AP 2.5 do nowych gier więc ten na razie jest najlepszy dam ci pewne źródło od użytkownika tego forum sam mam go wgranego Dashboard 2.0.12611.0 Kinect With Avatars.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download Hasło: Daniel1979 ( za wstawkę dziękować jemu ;p mim możecie za link) najlepiej ściągnąć z ton dobry sprawdzony polecam. Sam ma falcona z 2008 na LiteOnie więc spoko możesz na razie mieć bez dysku. A kupiłeś bez karty?
    PS:
    Zamiast karty tak jak mówiłem wgraj tego dasha co ci podałem i skonfiguruj pena i będziesz go miał jak dysk nawet będziesz mógł na nim instalować gry ( max. 2x po 16gb ) ale to i tak lepsze niż karta pena 2gb kupisz za ok 20-30zł a za tą samom cenę masz kartę 256mb więc się nie opłaca

21. oNe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    ten dash jest po polsku ??

Wczytywanie...

Poleć forum