1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare problemów

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marwol, Listopad 19, 2008.

1. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Posiadam xboxa 360 (60 gb; zestaw z lego indiana jones i kung fu panda) od tygodnia. Jest to nowa konsola kupiona w empiku i nie przerabiana. Jednak mam z nią pare problemów:
    - już 3 razy zacieła mi się - jednak dotykając konsole przy wylotach powietrza czuć ze jest ona zimna; wczoraj i dzisiaj zaciela mi sie w demku fify 09. Czy to normalne? Jesli chodzi o ustawienie to konsola lezy poziomo pod telewizorem i ma bardzo duzo swobody. Zasilacz jednak z jednej strony ma tylko około 6 cm wolnego miejsca. Moglby mi ktos powiedziec co mam robic? Czy to wina zasilacza czy moze gry albo konsoli, ze sie tak dosyc czesto zawiesza? aaa i jedynie to konsola dlugo chodzi jak sciagalem w nocy demka. Takto to pogram sobie 1,5 godzinny i konsola ma z 2 godziny odpoczynku.
    - napęd - po lewej stronie tacki jest jakby takie wglebienie, tzn trudno to opisac, jak dotknalem tego to wogole nie czuc, ze tam jakies wglebienie jest, ale widac ten odcien. Jest on rowny. Jak podzielicie owarty naped na 4 czesci pionowe to ra "ryska" znajduje sie miedzy 1 a 2, dluga jest na jakies 5 cm i jest tak na srodku ten czesci miedzy 1 a 2.
    po 2 jak gram to slychac oprocz glosnego szumu napedu to takie jakby doczytywanie, skrzeczenia (znowu trudno to okresilic). Plyt nie rysuje.
    Moglby mi ktos napisac czy takie zachowanie konsoli jest normalne. Z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Pare problemów

Na pewno nie jest:)
    Reklamuj u M$, bo raczej nie masz przerobionej :)

4. marwol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

aa zreszta co sie bede przejmowal, gwarancja jest jak sie popsuje to oddam do MS i bedzie luz. Moze troche tez przesadzam bo nowy jestem wsrod konsolowców. dzieki za odp. aaa i jeszcze jedno pytanie. W ksiazeczce od xboxa pisze ze gwarancji mam tylko rok? Czyzby juz MS zmniejszyl czas gwarancji?
    ps. a z tym harczeniem napedu to po NXE juz tak nie robi :D ale wydaje mi sie ze poprstu doczytywal i dlatego tak robil

5. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jeśli konsola jest chłodna to niedobrze. pasta wyschneła GPU się gotuje.

6. marwol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ale dotykalem konsoli odrazu po wlaczeniu
    po okolo 1,5 grania byla ciepla a nawet bardzo.

Wczytywanie...

Poleć forum