1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań co do ponownego przerobienia konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trac3r, Wrzesień 18, 2010.

1. trac3r

trac3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bd.
    Witam. Nie grałem na Xboxie 360 już jakiś rok, chce zacząć bo idzie okres zimowy :p. Jest przerobiony(ban na mnie czeka zapewne ale się nie loguje). Mam stary iXtreme(nie wiem dokładnie jaki).
    Działają mi tylko niektóre gry(nie wiem dlaczego tak jest), gry na jednej płycie(przerobionej) wchodzą za każdym razem, a na innej nie wchodzi w ogóle(pisze zazwyczaj "Otwórz napęd" albo wywala mnie z gry-błąd ze szmatką), oryginalne działają za każdym razem.

I teraz moje pytanie brzmi:
    1. Jechać na giełdę i powiedzieć żeby mi go przerobili na najnowszy iXtreme i gdyby później dalej nie działało większość przerobionych gier to jechać jako "reklamacja"
    2. Czy powiedzieć żeby mi go przerobili i wspomnieć o tym że większość gier przerobionych mi nie działa i nie chcą wejść na dysk i żeby zrobili z tym porządek?

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MikI_

MikI_ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kościan
    Zły dział kolego, ten dotyczy Xbox'a PIERWSZEJ GENERACJI ;)

Wczytywanie...

Poleć forum