1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan dotyczacych konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Alo69, Październik 28, 2012.

1. Alo69

Alo69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Manchester, United Kingdom, United Kingdom
    Witam. Dwa dni temu prezrobilem moja pozciwa konsole (360) i mam pytanie. Gry z 2012 roku a dla przykladu la.noire nie dziala. Gdy postaram sie uruchomic gre chwile przemieli i wyskakuje komunikat ze nei mozna odczytac plyty. Czy mozna temu jakos zaradzic? Gdy przerabialem konsole facet powiedzial ze mam stary naped i nowe gry mi nie bedzie czytac chyba ze wymienie. Jezeli jest jakas mozliwosc przerobienia gry bede wdzieczny za nakierowanie mnie do jakiegos poradnika.
    Pozdrawiam Karol

Wczytywanie...

Poleć forum