1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan dotyczacych LT3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez esc0re, Styczeń 12, 2013.

1. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zrobilem dzis przerobke na LT 3.0
    Jakie gry przestana mi dzialac? Gosc od przerabiania mowil cos o LT2.0 czyli jakie to gry? Bede musial je wypalac na nowo?
    Kupilem ihasa, jak nagrywac gry XGD3? Tzn. jakie ustawienia w abgx i w imgburn? Musze przepuszczac obraz przez abgx? (pobieram gry z torrentow)
    Dasha mam aktualnie 13599. Do jakiego zaktualizowac? I skad go wziac? ( zalezy mi zeby dzialal kinect)

Licze ze ktos odpowie na te domyslam sie proste pytania, jednak dla mnie nie sa takie oczywiste.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia: