1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PAre pytań dotyczących Xbox360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luth, Październik 22, 2013.

1. luth

luth Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem nowym użytkownikiem na forum i pewnie była masa takich tematów jak teraz mój ale chciałbym aby fachowe oczy uzytkowników xbox odpowiedziało mi na pare pytań.

zakupiłem konsole xbox 360 250 gb slim z kinect --> jutro dostawa :livid:
    Pyt.
    1: Ile odległości potrzebuje do grania w kinect mniej wiecej? w googlach jest masa tego a kazdy co innego pisze wiec juz zgłupiałem od czytania tego,dlatego chcialbym abyście mi pomogli z własnych doświadczen oraz testów ile itd.. :smilet-digitalpoint
    2: Czy do grania bez użytkowania Xbox live potrzebuje podlaczenie do internetu by zagrać w gry na płytach?
    3:Czy ogolnie potrzebuje podłaćzenie do internetu konsoli?
    4:Ciekawe tytuły gier na 2 osoby?

Z góry dziekuje za wszystkie udzielone fachowo odpowiedzi,prosze mnie nie jechać ani nie bluzgać przeciez kazdy z was byl kiedys taki zielony jak ja :smilet-digitalpoint

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ok. 1.5 - 2m od kinect można grać

Nie potrzebujesz internetu, skoro nie chcesz grac online (na xboxlive)

Nie

Na kinect czy pada? :)
    Na kinecta to fajne jest kinect sports 1 i 2

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  4. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto: