1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań Dragon's Dogma Dark Arisen.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez skwierczyq, Październik 4, 2013.

1. skwierczyq

skwierczyq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam parę pytań odnośnie wyżej wymienionej gry.

1. Gram klasą Warrior. Czy jest możliwość dodania skilli do niewykorzystanego LB ?
    2. Czy da się edytować wygląd pionków po zatrudnieniu w Rifcie ?
    3. Zapisałem ręcznie grę. Czy jest możliwość ręcznego wczytania ? (Oprócz śmierci ofc.)
    4. Czy da się w jakiś sposób nauczyć czaru, który ja wybiorę dla dodatkowego pionka ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ogames

ogames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    1.Nie da się, ponieważ masz skille tylko dla miecza dwuręcznego, i to by było za dużo skilli do wyboru :) Dlatego lepiej grać z jednoręczem.
    2.Jeżeli bierzesz pionków innych graczy to nie da się zmienić ich wyglądu.
    3.Można, wychodzisz do menu BEZ zapisywania i dajesz load game.
    4.Możesz uczyć skilli tylko na swoim pionku. Tak samo jak dla siebie - learn/set skill u NPC'eta - tylko że wciskasz RB podczas nauki i masz tam wszystkie skille.

Wczytywanie...

Poleć forum