1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan na temat kinecta i nowych gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez creator, Listopad 28, 2010.

1. creator

creator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk/Lębork
    Witam.

Posiadam Xboxa Arcade z ixtreme 1.4 czyli chyba wave2, nieaktualny dashboard - ostatnio aktualizowany jakies 6-8miesięcy temu, oraz napęd LiteOn-a, oto pare pytań na które szukam odpowiedzi:

1. Czy po zainstalowaniu odpowiednio updateów od kinect adventures i animals, a następnie jakąś gre z AP2.5(przykladowo Assassin's Creed Brotherhood a wszystko z tego postu - link) nie będzie problemu z graniem w kinecta? Mam zamiar sobie go kupic na święta i sie zastanawiam czy mój tok myslenia jest prawidlowy.

2. Czy mam te updaty odrazu wgrac na mojego X`a czy wgrac jakis nowszy dash i wtedy dopiero te updaty? Jak wspomnialem wczesniej mam bardzo stary dash :D aktualnie moj x lezy w szafce w moim rodzinnym domu do ktorego jade dopiero w czwartek i dopiero wtedy bede mogl zobaczyc jaki mam tam dash to później podam dokładnie.

3. Jakiej pamięci wymaga kinect? czy wystarczy dysk 20gb? czy moze nawet zwykła karta od arcade 256mb?

4. Jaka istnieje procedura patchowania gry do wave2? Najlepiej prosze o procedure od ściągnięcia do wypalenia z uwzględnieniem nazw programów uzytych do tego.

5. Czy gry z wave7-9 (typowe wave od gier do kinecta) mozna przerabiac programem 360WavesPatcher ktory posiada mozliwosc przerobki jedynie od 1-4wave? Czy da rade jesli nie ma w sobie danych o wave5-9?

... w razie kolejnych pytań to jescze później dopisze ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Wszystko będzie działać, jednak do świąt daleko, a nie wiadomo jak długo sposób z 3xupdate będzie działać. Póki co wszystko działa, Kinect też.
    2. Adventures, Animals, 2.0.12416.0 BETA.
    3. Po zainstalowaniu aktualizacji z punktu 2, Kinect będzie już działał prawidłowo. (karta starczy)
    4. Ściągasz grę, wypakowujesz(jeśli trzeba) otwierasz program 360WavesPatcher, wybierasz swoje iso, wybierasz do jakiego wave chcesz spatchować i w sumie tyle. Program jest bardzo prosty, wszystko robi sam. Polem ImgBurn wypalasz (pamiętaj żeby zawsze wybrać plik *.dvd w którym zapisane jest kiedy zmienić warstwę)
    5. Ludzie piszą, że pomimo ? w polu wave prawidłowo przerabia, niedawno wyszła nowa wersja beta, która obsługuje wszystkie wave.

360 Waves Patcher (v2.1.1 Beta)

Wczytywanie...

Poleć forum