1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań na temat RGH (Pierwszy raz mam do czynienia z przeróbką)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SirMcSeba, Październik 31, 2013.

1. SirMcSeba

SirMcSeba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam postanowiłem przerobić moją konsolę Xbox 360 Trinity na RGH, a że nie miałem styczności z przerobioną konsolą, mam parę pytań :
    1.Interesuję mnie jedna gra, mianowicie Assassin's Creed IV, ale na torrentach są jakieś formaty (XDG3;LT2.0,LT3.0;RF). Wiem że wersja GOD jest specjalnie przeznaczona na RGH, ale jest po angielsku i tu podpytania :
    1.1 Czy mogę nagrać [ew.przerobić] te formaty, które wymieniłem na RGH?
    1.2 Czy mogę jakoś ściągnąć wersje GOD i jakoś wsadzić spolszczenie? (Jak tak to jak?)
    2. Czy jeżeli mam dysk w konsoli, to czy mogę na niego wrzucać gry? (Jak?)
    3. Czy oryginalne gry nadal będą mi chodzić? (internet nie wchodzi w grę, od razu po przerobieniu konsoli zabieram ją na działkę, gdzie nie ma internetu)
    4. Jakie programy będą mi na pewno potrzebne?

Właściwie to tyle, z góry dziękuję za odpowiedź!
    Pozdrawiam SirMcSeba

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    1.wszystkie gry ci pójdą , nie ważne jaki region (czy to pal czy ntsc) ,czy to pod lt i itp, ściągasz i tak obraz iso który musisz przerobić pod format GOD lub XEX, a co do gry Assassin's Creed IV to jest już w polskiej wersji , ale jak będziesz miał w wersji angielskiej to na forum masz poradnik jak wsadzić spolszczenie, do podmiany plików to gra musi być w formacie XEX w formacie GOD nie ma takiej możliwości,
    2. tak jak masz dysk w konsoli to możesz z niego grać, gry możesz przesyłać przez sieć (ftp) lub przez pendrive ,
    3,tak orginalne gry normalnie działają ,
    4, napewno programy do konwersji iso (tu masz poradnik http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/ ), jak oddasz konsolkę do serwisu to pewnie ci wgrają wszystkie potrzebne programy do obsługi rgh,
    najlepiej na początek poczytaj sobie ten poradnik na pewno ci się przyda http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum