1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań nowego nabywcy Xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Turista95, Październik 23, 2010.

1. Turista95

Turista95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na początku wspomnę że przeczytałem artykuł "przeczytaj zanim zapytasz" Jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie :
    1. Jak lepiej stawiać konsole poziomo czy pionowo
    2. Jak wyłączę konsolkę to ze 3 razy w odstępie 5 minut coś jakby pyknie w środku tzn. jakby się coś "wykruszało" :p
    3. Czy mogę dostać bana jeżeli mam przerobioną konsolę ale nie podłącze jej do internetu ?
    4. Jeżeli pobieram taką grę: Naruto Ultimate Ninja Storm 2 - Gry XBOX360 - Szacherezada - Chomikuj.pl
    to co muszę najpierw zrobić żeby nagrać ją na płytę ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    1.To już było wałkowane miliony razy. Zrób to według twojego uznania , jak masz miejsce to go połrz go , albo go postaw .
    2.Z tym wyłanczaniem , to uważaj , bo możesz dostać RRODA. Chyba , że masz Jaspera , to masz malutkie prawdopodobieństwo , że dostaniesz RRODA.;)
    3.Nie , wydaje mi się , że nie. Właśnie toczą się dyskusje na forum , o nowym dashu od kinecta. I piszą tam ,czy on będzie banować czy nie. Na LT 1.1 sprawdzali to nie banuje , na innych ixtreme to nie wiem.;)
    4.No musisz sprwadzić ją ABX360 , aby zobaczyć co kryje się pod tym obrazem iso(czy to jest taka sama wersja , jak orginalna) , no i później nagrać odpowiednio w Imburn lub CloneCD. Ale to juz jest na forum. I to zależy jaki masz napęd , jaki masz ixtreme itp. Użyj do tego szukajki na forum.;).

Pozdrawiam.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Jak chcesz, IMO bardziej natuarlna pozycja dla konsoli to poziom i tak tez mam ja postawioną.
    2. Nic dziwnego, mam to samo.
    3. PODOBNO nowy dash ma banować offline. Nie potwierdzone. na dzień dzisiejszy nie dostainesz bana bez podlaczania się do netu.
    4. Na forum są poradniki jak nagrać gre, poczytaj.

Wczytywanie...

Poleć forum