1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań o bana :)

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez szymona96, Maj 10, 2010.

1. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    PRZED PYTANIAMI: Nigdy odkąd przerobiłem konsolę, nie podłączałem jej do internetu i nie mam zamiaru, a bardzo zależy mi na gwarancji (ban=jej utrata), więc stąd te pytania.

1. Czy wgranie na przerobioną konsolę najnowszego dashboardu nie skutkuje np. oflagowaniem konsoli, czy coś? . (może ma wgrane w sobie jakieś sprawdzające cudo ;P)

2. Czy bawienie się Transfer Kitem, w celu np. wgrania patchy do gier (oczywiście tych darmowych, np. do FNR4 na przyciski) jest bezpieczne i nie grozi w przyszłości banem? Jeśli tak to ono jest wykrywalne jak rozumiem tylko na dysku?

3. Planuję zagrać sobie przez Xlink Kai. Podobno wystarczy zablokować w k. rodzicielskiej podłączenie do XLive i po problemie (na pewno się nie połączy, konsola nie zostanie oflagowana. Ale na pewno to wystarcza? Bo np. jak jest nowa aktualizacja dasha, to wgrywa się ona jeszcze przez zalogowaniem profilu (=połączeniem z Xbox Live), czyli pomimo niezalogowania się konsola łączy się z serwerami Microsoftu, żeby pobrać tą aktualizację
    [W tej kwestii mogę się mylić, dlatego pytam.]

4. Może ktoś dać najlepszy sposób na niełączenie się z LIVE i granie na Xlink Kai NA PEWNO bez bana? .

Po prostu bardzo mi zależy, aby nie zostać zbanowanym. Na konsolę odkładałem długo, więc brak gwarancji przy awarii będzie dużym problemem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    1. jak ci ma oflagowac jak nie jestes podlaczony do sieci? przeciez konsola sie sama z satelita nie laczy :p
    2. mozna
    3. i 4. - zablokuj w kontroli rodzicielskiej laczenie z live i po problemie.

4. siera1964

siera1964 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niemasz podłączonej niemasz bana a jak wgrasz ogrinalny soft stary i podłączysz do neta to niemasz bana prosta zasada

5. szymona96

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ?? Sens rozumiem ale na drugi raz możesz mówić po polsku.

A swoją drogą to jak to jest z tymi aktualizacjami? Że wgrywają się, jeszcze przez zalogowanem do LIVE? Dlaczego? Gdy w kontroli zablokuje dostęp do LIVE to i aktualizacje dasha się nie będą pobierać?

6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dasha możesz wgrać przez pendrive. Jest główny temat o tym popatrz na forum.

7. szymona96

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    O RETY!!! Czytajcie ze zrozumieniem. Chodzi o to jak to jest możliwe, że konsola gdy wyjdzie nowa aktualizacja dasha, zaczyna ją pobierać jeszcze przed zalogowaniem profilu (czyli połączeniem się z LIVE).
    Na jakiej zasadzie te aktualizacje są pobierane? Przez LIVE czy nie?
    Czy gdy zabronie LIVE w kontroli rodzicielskiej, to i aktualizacje się nie będą automatycznie ściągać?

...

8. kamilkosz

kamilkosz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    o RETY ! jezeli zablokujesz dostep do live, tym samym do neta to jak ma ci sie aktualizacja pobrac !!

Wczytywanie...

Poleć forum