1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań o ihas 124b i aktualizację konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skwierczyq, Sierpień 28, 2013.

1. skwierczyq

skwierczyq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Właśnie doszedł mój nowy Ihas124b, jednak mam pewien problem. Nagrywanie przeszło bez żadnych problemów, jednak problem pojawił się przy verify. Nie można było odczytać jakiegoś sektora. Problemem może być złe ustawienie programu, czy po prostu taka jednorazowa sytuacja? Po włożeniu płyty do napędu odczytuje się normalnie, jednak przy instalacji wyskakuje błąd "płyta uszkodzona, przetrzyj ją miękką szmatką" czy coś w ten deseń. Proces nagrywania i ustawiania programu robiłem według http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Nagrywałem na płytach Platinum DL + RITEK-S04-66

Sprzedający zapewnia, że jest wgrany soft burner max verbatim & platinum.

Teraz parę pytań:
    1. Czy jak zaktualizuję soft nagrywarki usunie mi się burner max?
    2. Nagrałem grę Dragon's Dogma Dark Arisen, jednak do uruchomienia jej potrzebna jest aktualizacja. Czy mogę ją zrobić bez obaw, że skasuje mi LT 3.0 ?

Z góry dziękuję za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    1.Nawet na ihasie zdarza się że nagra sie z błędem,wypal ponownie.
    2.Możesz

4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Każda płyta co nie przejdzie veryfikacji to jest do kosza. Sprawdz ustawienia w imgburn i EEPROM

Wczytywanie...

Poleć forum