1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pare pytań o lt2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez touri, Październik 13, 2011.

1. touri

touri Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    Witam mam pare nurtujących pytan
    moj napęd to liteon właśnie odebrałem od fachmana konsole z najnowszą przeróbką 2.0
    1. Czy bedą mi chodzić póki co wszystkie gry i stare i nowe jesłi je nagram przez imgburn??
    2. Jeśli nie gram na xbox live to muszę pachtować gry ??
    3. Moja poprzednia przeróbka to lt 1.5 wszystkie gry aż do AC B pachowałem w waves patcher 360 a potem nagrywałem i wszystko chodziło czy te gry beda mi dalej chodzić.
    4. ostatnie pytanie napewno w ajkimś czasie wyjdzie lt2.1 czy coś w tym stylu ,czy jeśli nie gram online to istnieje jakiś program który tylko przystosowuje obrazy gry pod dany lt??
    Chodzi mi o to ze kiedys wychodziły gry np wave4 i zmieniałem je waves pachter360 na wave 3 i chodziły mi.
    proszę wyjaśnijcie mi te zapewne proste rzeczy dla was a dla mnie nie zrozumiałe.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1)jakiś czas napewno i obecne tak.nie wiadome są losy forzy 4
    2)jak są to xgd2 to skanujesz abgx3 , kopie xgd3 są podobno bezpieczne na live ( ale nie znasz dnia ani godziny bana ,nie unikniesz albe obniżysz ryzyko)
    3)wszystkie gry ap25 trzeba nagrać jeszcze raz i przed nagraniem przestanować abgx360 autofix level 3 , bo tamte ci chodzić nie będą
    4)możliwe że wyjdzie ale kiedyś ale ms bardzo miesza teraz to raczej lt będzie trzeba mieć najnowsze i bieżące

4. touri

touri Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    czy ustawienia abgx musze zmieniać ze względu na to czy gra jest xgd2 czy xgd3?? jeśli nie jestem pewny jakie zabezpieczenie ma gra moge profilaktycznie pachtowac gry

5. elo144

elo144 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie odnośnie konsoli. Czy jeśli mam przerobioną ( dokładnie nie wiem na jaką bo zamieniłem się za PS2 a zamieniający sam nie wiedział ) i chodzą mi gry wszystkie aż do tych które chodzą na konsoli posiadającej tylko LT 2.0 to czy jeśli kupie oryginalną grę to czy oryginał też jest w stanie przerobić mi spowrotem napęd w ten sposób że będą chodziły tylko oryginalne gry czy nie będzie to miało miejsca ? Zaznaczam, że nie korzystam z XBL.

Wczytywanie...

Poleć forum