1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań o obrazie :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wwwsewe, Październik 1, 2011.

1. wwwsewe

wwwsewe Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam pare pytań o obrazie ..
    1.jaki jest najlepszy monitor?chodzi o dobra cene ,no nie drogi,i jakiej firmy najlepszy?i jaki jest monitor najlepszy ,chodzi o cale? zeby nie duzo(bo duzo to drogo):Dtzn tani i dobry(do grania na xbox 360)
    2.czy jest jakas roznica w graniu na tv a monitorze?
    3.mam xbox 360 premium i nie mam wejscia hd,czy moge jakos je dorobic>?
    4. czy jak podlacze do tv kabel component i dam na hd,to bedzie taki sam obraz jak na hdmi(kablu)?
    5.jaka jest waszym zdaniem najlepsza gra wojskowa ,ktora ma najlepsza grafe?
    z góry dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum