1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan o punkty i konta.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stasimon, Październik 8, 2011.

1. stasimon

stasimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Bylo juz pare tematow o punkty i konta z grami/punktami ale nigdzie nie bylo konkretnej i jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego moze znajdzie sie ktos kto moze mi odpowiedziec na pytania:

1) Czy jesli zakupie takie konto z grami i przeniose licencje na swoje konto to gdy zbanuja to konto silver ktore mialo wczesniej gry to mi automatycznie tez je usuna?

2) Czy jak zakupie takie konto z grami/punktami i zmienie haslo odrazu po zakupie to czy sprzedawca moze sie dostac w jakis sposob na to konto i odzyskac je i potem ponownie sprzedac? Czy tez po zmianie hasla nikt bez jego znajomosci nie wejdzie na konto? Lub tez jak sie przed tym zabezpieczyc?

3) Czy po zakupie i przeniesieniu licencji z paru kont na moje konto, tamte konta sa mi jeszcze do czegos potrzebne czy moge je usunac z konsoli i zapomniec o nich? Czy tez musze grac z tych kont?

4) Czy ktos dostal bana za kupno konta z grami i przeniesienie tych gier na swoje konto? Do tej pory bylo pare tematow ze ban byl a potem sie okazywalo ze to za cos innego, np. za non-jtag te bany byly. Zastanawiam sie na ile to jest bezpieczne.

5) Czytalem ze sie dostaje bana na glowne konto, ja jestem zielony w tym temacie bo do tej pory gralem offline na kupionej juz zbanowanej konsoli. Co to jest glowne konto? To jest to konto na ktorym mamy wykupiony Live Gold?

6) Aktualnie mieszkam w UK ale bede wracal do Polski i nie wiem czy zakladac konto na uk a potem je przeniesc do Polski czy lepiej odrazu zalozyc konto na Polske? Czy tez mozna zalozyc 2 konta, jedno na uk a drugie na Polske? I jak to wtedy bedzie do banowania jesli na jednym koncie powiedzmy na Polske bede gral w gry kupione za punkty a na koncie UK bede gral na oryginale to jak juz bana dostane to na to konto polskie na ktorym mialem gry kupowane na allegro a tamto konto UK powinno byc bezpieczne?

7) Co powiecie o nowych kontach z punktami kupowanymi bezposrednio u chinczykow bez posrednikow z Polski na allegro (domyslam sie ze wszystkie konta z punktami sa najpierw kupowane od chinoli). Czy takie konta sa rownie bezpieczne jak te z allegro? (o ile mozna mowic o bezpieczenstwie)

8) Jak mozna sprawdzic bez konsoli (bede mial swojego Elite dopiero we wtorek/srode) ile punktow kosztuja gry? Jak teraz sprawdzam to dodatki sa podane w punktach ale pelne gry to juz w zlotowkach lub w funtach.

9) Czy to prawda ze czasami mozna trafic na jakies dobre promocje na zakupione konta Gold na 1-3 miesiace bezposrednio w markecie?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Pzd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1. Nie możesz przenieść licencji między kontami.
    2. Nie jeśli zmienisz hasło i windows live ID
    3. Patrz punkt 1
    4. Patrz punkt 1
    5. Główne konto to to na którym grasz , zdobywasz achievementy, masz golda, ms points, znajomych itd.
    6. Nie wiem...
    7. Kwestia tego jak trafisz. Było dużo opini o tym że kupując konta na własną rekę można otrzymać konta używane z goldem, achievementami itp.
    8. Strona Xbox.com Szukasz gry potem klikasz pobierz na konsole xbox i zmieniasz formę płatności na punkty.
    9. I tak i nie. Tzn są promocje dla osób nie posiadających golda ale i tak na ogół taniej idzie wyrwać je na allegro. Ja np kupiłem golda na 14 miesięcy za 100zł.

4. stasimon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak przegladalem aukcje allegro z grami i we wszystkich pisze ze trzeba przeniesc licencje i pobrac gre i potem gra sie na swoim profilu wiec nie wiem jak mam to rozumiec? Moze ktos jeszcze sie wypowie?

Pzd.

EDIT:

Znalazlem taki tutorial:

Ten tutorial przedstawia co zrobić gdy mieliśmy konsolę kupiliśmy dodatki, gry arcade itp. Po czym zmieniliśmy konsolę na nową i te dane dodatki itp, nie działają bez podłączenia do live lub zostały zakupione na innym koncie na którym nie chcemy grać. MOŻEMY TO ZROBIĆ raz na 12 miesięcy na dane konto!!

Logujemy się tu
    https://live.xbox.co...LicenseTransfer

1. Wpisujemy adres e-mail oraz hasło do konta o które nam chodzi.
    2. Dajemy next
    3. W tym momencie odpalamy konsolę logujemy się na xbox live na tym koncie co wpisaliśmy na stronie.
    4. Dajemy next na stronie
    5. Wciskamy na padzie guide> ustawienia>zarządzanie kontem>historia pobranych plików
    6. Pobieramy wszystko o co nam chodzi(nie trzeba kasować z konsoli)
    7. Akceptujemy na stronie finish
    8. Cieszymy się z działających plików

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tzn nie zrozumiałeś mnie. Tak po zakupie takiego konta trzeba przenieść licencję ale na KONSOLĘ a nie na konto. Kupione konto jest przypisane do konsoli tzn że nie możesz przenieść jego zawartości na konto na którym grasz i masz golda a co za tym idzie jeśli będziesz chciał pobrać jakiś dodatek/gre w przyszłości musisz zachować to konto z dodatkami. Po banie takiego konta oczywiście zawartość zostaje na konsoli ale tracisz możliwość jej ponownego pobrania.

6. stasimon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha, teraz rozumiem! :)

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy jest na forum jakas osoba ktora moze potwierdzic ze dostala bana na konto glowne z wykupionym live gold za to ze kupila konto z punktami? Cena atrakcyjna, u chinczykow mozna dostac za 10$ konto z 10.000 punktow ale tracic abo live gold wykupiony na rok bym nie chcial!

Pzd.

7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie można stwierdzić jednoznacznie, że są bany za konta z Allegro. Kilka osób twierdziło, że takiego bana dostało, ale to były tak rzadkie przypadki, że nie ma pewności czy to na pewno za konto. Osobiście nie wierzę, że kupienie tanich punktów grozi banem, bo gdyby tak było to mielibyśmy sporą falę i pewność co do tego. Sam kupuję konta z grami i punktami na Allegro i się nie przejmuję.

Co do golda to są fajne promocje jak kupujesz przez konsolę, ale musisz powiązać z Windows Live ID swoją kartę kredytową albo PayPal. Jakiś miesiąc temu kupiłem Golda na 3 miesiące na 39,50, a w tej chwili za tą cenę jeszcze dorzucają 160MSP. Na Allegro takich cen nie ma. Oczywiście najbardziej opłaca się kupić na rok.

8. fazixxl

fazixxl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prośba

Witam jestem nowy w te klocki i mam pytanie odnośnie kupowania na XboxLive jestem zalogowany, mam 1miesiąc darmowy , jeżeli wpisze numer swojej karty i to co tam trzeba to gdy kupie jakąś gre to oni kasę sami pobierają z konta czy ja im przelewam.

9. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dodajesz karte kredytową i oni automatycznie pobierają kase z konta.

10. fazixxl

fazixxl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki a jest to bezpieczne nie mogą sobie pobrać jeszcze raz lub pobrać inne kwoty bez mojej wiedzy.

11. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Ja dostałem bana na konto za punkty (w meilu było wyraźnie napisane że za kradzież). Zbanowali mi tylko konto które zakupiłem na allegro i to dopiero po 72h więc zdążyłem wszystko pobrać i gram na tym sobie.

12. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Fazixxl wiem że żyjemy w Polsce ale bez przesady. Nie pobiorą ani za mało ani za dużo a po drugie jak jedną rzecz już kupiłeś na XBL to nie możesz kupić tego drugi raz a pobierasz ile razy chcesz (oczywiście na konsole do której przypisana jest licencja) :)

13. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ulan - tak, to się zdarza, dlatego właśnie sprzedający dają tylko kilka godzin gwarancji na ściągnięcie zawartości. Konsola i pozostałe konta są bezpieczne i można na nich grać.

14. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    jak zmienić liveID?

15. fazixxl

fazixxl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie gdy wpisuje numer karty kredytowej i ten kod to wyskakuje mi wprowadź numer ważnej karty a wpisuje numer ważnej karty,o co tu chodzi

16. Maniaczek

Maniaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Utwórz wpierw sobie konto mailowe na hotmail a potem na konsoli zmień ID na nowo utworzone konto.

1. Konto było używane (z gamescore) czy zupełnie nowe?
    2. U kogo kupowałeś (wyślij info na priv).

17. fazixxl

fazixxl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt mi nie odpowie na temat tej karty kredytowej?

18. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    - jak bym wiedział to bym Ci odpowiedział. Zadzwoń na info MS tam Ci powiedzą

19. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    mk89 i Maniaczek - ja zmieniłem ID logując się na konto przez www - jak bierzesz moje konto ----> zmień hasło ----> przekieruje Cię na hotmaila (nie musisz mieć tam konta) i zaraz w pierwszej linijce masz windows ID i wciskasz zmień i podajesz swoje jakie chcesz.

20. Malinpl

Malinpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Jeżeli mowa o kontach silver z allegro to chyba zmiana windows id nic nie da ponieważ sprzedawca zazwyczaj ma wpisany mail pomocniczy czy jakoś tak i zawsze będzie mógł wejść na to konto i zmienić hasło. Jeśli się mylę niech ktoś napisze jak naprawdę jest.

Też się nad tym zastanawiam czy np za rok jakbym skasował gry z dysku to czy poźniej będę mogł wejsc na to konto kupione i znowu je pobrać.

21. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Jeżeli kupujesz "świeże" konto to tam nie ma meila do odzyskania hasła. Na tych kontach z gotowymi grami też nie zawsze jest meil do odzyskania hasła. Tak będziesz mógł pobrac bez problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum