1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań o RGH (okładki, arcade, NXE, FSD)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KmP, Marzec 4, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KmP

KmP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Parę dni temu odebrałem x'360 z RGH.
    Zdążyłem się już trochę zapoznać z przeróbka ale jeszcze paru rzeczy nie wiem, mianowicie:
    1) Czy jest możliwość wgrania offline okładek do NXE bądź FSD? Mam x'360 FAT i póki co nie mam jej jak podłączyć do sieci.
    2) Czy jest możliwość dodania FSD do zakładki Gry w NXE jako aplikacja, tak jak mam to zrobione z XEX MENU (miałem dodane wraz z przeróbką). Nie chcę zmieniać domyślnie NXE ponieważ mi na nim zależy (przynajmniej na razie). Póki co żeby odpalić FSD najpierw odpalam XEX Menu i dopiero FSD.
    3) W jaki folder na dysku konsoli należy wrzucać gry arcade (bądź arcade live - nie wiem czy jest to różnica) by działały (i były widoczne) pod NXE (lub w ostateczności FSD)

I jeszcze ostatnia kwestia.
    Dorwałem się do gry angry birds i nie mogę tego przerzucić ani przez iso2god ani przez exiso. Podczas próby iso2god wyskakuje brak defailt.xex albo default.xbe
    Pełna nazwa tytułu to Angry Birds Trilogy (angrybirds-rf-360)
    Zależy mi na tej grze głównie dla dziecka i nie mogę jej za nic w świecie odpalić z RGH.

Za jakąkolwiek pomoc dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Idzie dograć okładki przez pendrive, ale najłatwiejszym sposobem jest podłączenie konsoli do sieci i sama ściągnie okładki.

Nie, nie dodasz FSD do gier w NXE.
    Jak grasz przez dysk usb to trzeba zmienić w launch.ini z czego konsola ma startować, tak będzie szybciej i łatwiej.

Musisz wrzucić na dysk wewnętrzny, tworzysz folder np. Gry Arcade w Content/0000000000000000/Gry Arcade i tam je wrzucasz, będzie działać :)

Obraz pewnie jakiś uszkodzony. Musisz ściągnąć jeszcze raz, ja ściągałem w formacie już .god (1,2GB zajmowało) i wszystko ładnie działa, dzieciaki zadowole że grają w "ptaszki" na dużym ekranie, zamiast na ekranie smartphona :)

1 osoba to lubi.
  4. KmP

KmP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, bardzo pomogłeś

Prosił bym jeszcze kogoś o szybki komentarz na temat tych okładek.
    Jeżeli mam już na PC okładkę jaką chcę dodać do gry, to co powinienem zrobić?
    Wrzucić ją do odpowiedniego folderu czy może służy do tego jakaś aplikacja?

Oczywiście jeszcze raz podziękowania dla @ROBI772 za naprawę szybką odpowiedź.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  6. maxx2

maxx2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy NXE to jest to oryginalne menu konsoli takie zielonkawe ?

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum