1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań o tanie M$P

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamikaze, Styczeń 13, 2011.

1. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witajte,
    Jak to jest z tymi tanimi punktami?
    Mam parę pytań:
    Z kąd one pochodzą? Czyli dlaczego są takie tanie... To prawda że są z kradzionych kart creditowych?
    Jak to jest z tą gwarancją 24h?
    Załóżmy kupię sobie pointsy od tego gościa:
    18000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE FOREVER 24/7! (1392538787) - Aukcje internetowe Allegro
    on pisze że mam 24h na wydanie punktów i sądzę że po 24h m$ je zablokuje mam rację?
    Jeśli one zostaną zablokowane a ja już coś za nie kupie to jak ja mam to pobrać jeśli pt są zablokowane?
    Konto nie zostanie zablokowane?
    Wiem że niektóre pytania są oczywiste ale wolę mieć 100% pewności bo planuję takie conto sobie zakupić
    Za odpowiedzi z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko ładnie pięknie tylko to nic nie wyjaśnia.
    "my kupujemy konta z zagranicy i wszystko jest legalne"
    To to ja wiem sam znalazłem takie oferty na madeinchina.com,
    mam w d*** to co jakaś babka napisała że jak za mało kasy to jakiś przekręt.
    Ja chcę czegoś co podważy legalność tych kont bo potem nie chcę
    mieć problemów z m$ że mi zbanowali konsolę - jeśli ja kupię takie punkty
    i dostanę bana to sorry ale to nie ja kradłem karty, ja tylko kupiłem punkty.
    Tak samo jak jest z kradzionymi samochodami.
    Ten który kupił kradziony traci samochód ale policja nie zabiera mu mieszkania
    co by było odpowiednikiem bana

5. Tommy XV

Tommy XV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Ja słyszałem wersję, nie wiem czy prawdziwą, że te punkty powstały dzięki kradzionym kartom kredytowym z Azji... Sam jednak je kupiłem. Pościągałem dodatki, zostało na koncie kilka punktów, które zniknęły po kilkunastu godzinach. Usunąłem więc to konto z konsoli i koniec historii :)

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    O ile sam tego nie robisz, to nie dowiesz sie skąd te punkty pochodzą. Mnie to osobiście nie interesuje.
    Nie dostaniesz za nie bana, policja nie zamknie cie za paserstwo, konto jest forever tylko punkty na 24h

7. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Ja kupiłem punkty niecały miesiąc temu no i te które mi zostały, trzymają się do dziś, więc nie ma jakiejś jednoznacznej reguły, warunkującej ważność tych punktów...
    Pozostaję to kwestią sumienia i Twojego wyboru, czy je kupisz ;)

Wczytywanie...

Poleć forum