1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pare pytan o xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wwwsewe, Październik 15, 2011.

1. wwwsewe

wwwsewe Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam pare pytan dotyczących xbox 360:D
    1. jak chce nagrac gre na xa to musze miec cos w komputerz tzn jakas nagrywarke czy cos bo ja mam takiego starego kompa z 2005 r:Di nwm czy mam cos w tym kompie :D
    2.skad pobierac gry na xa tzn. zeby byl jeden link tzn bez partow tylko jeden plik :D
    3.czy pasuje do xboxa 360 ,normalny dysk przenosny jk do komputera np.500 gb?
    4.jak sprawdzic czy ma sie wersje jasper?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    1. Nagrywarka DL, jak nie wiesz czy masz to pewnie nie masz.
    2. Ze sklepu najlepiej. Tam masz na jednej płycie. :p Malo jest release jednolinkowych do gier które mają objętość 8 GB.
    3. Jak nie masz Jtaga to po co ci dysk przenośny? Potrzebujesz dysku w obudowie do X360.
    4. A ile jest wersji Jaspera?

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Do nagrywania potrzebna jest nagrywarka. Logiczne, prawda? W przypadku gier na xboxa taka, która nagrywa płyty DL Na inne pytania niech Ci odpowiadają inni, bo mi się nie chce pisać n-ty raz tego samego.

Wczytywanie...

Poleć forum