1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań od newbe

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Vivi66, Styczeń 15, 2009.

1. Vivi66

Vivi66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem posiadaczem xbox'a 360 od 2-3 tygodni mam parę pytań na których odpowiedzi niestety nie znalazłem.

1a) Mam napęd Lite-on, przerobiony flashem jak sprawdzić czy nie została zerwana plomba gwarancyjna ? + 1b) Czy mam możliwość wgrać oficjalny soft bo gdzieś czytałem że się nie da go wyciągnąć z Lite-on ?

2) np. w BioShoku w pewnym momencie gry dopadają mnie straszne lagi/ przycinki + w Gears of War 2 występuje minimalny lag (nawet nie pół sekundowy) podczas zapisywania gry w jej trakcie, w innych grach niczego takiego nie zauważyłem czy to wina gry (nagrałem x2 płytka Verbatim + gra zainstalowana na dysku) czy konsoli - jestem trochę przewrażliwiony na temat roda

3) Czy gdybym wgrał oficjalnego softa (jeżeli się da pt 1b), i grał w grę przez XBL (oczywiście oryginalną) , to mógłbym dostać bana ?

To wszystko (jak na razie) :) z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. plomba jest pod faceplatem. nie ma mozliwosci gwrania oryginału
    2. u mnie tez czasami jakies lagi sa
    3. nie ma takiej mozliwosci

ps uzyj opcji szukaj odpowiedzi na te patania sa na forum

4. Vivi66

Vivi66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Plomba jest raczej zerwana, a przynajmniej mi się tak wydaje, z reszta nieważne. Rozumiem że nigdy nie będę miał szansy na odzyskanie gwarancji (nawet gdyby plomba była cała), ze względu na to że Lite-on jest tylko do odczytu i nikt z tym na to nic nie poradzi ? A więc mogę bez obaw grać na XBL bo stracę gwarancje której już i tak nie mam + dostane bana (w sumie nie robi bo gdybym nie grał to też tak jakby bym miał bana) ? - chyba że M$ jeszcze inaczej każe piratów ...

5. AuSeR

AuSeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    Mozesz dostać bana a potem jak bedziesz sprzedawał konsole to tez musisz obnizyc cene konsoli jak ma Bana :((

Wczytywanie...

Poleć forum