1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań od nooba

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MarioChalmers, Grudzień 9, 2012.

1. MarioChalmers

MarioChalmers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na wstępie chciałbym przeprosić za swoje zapewne banalne pytania ale sprawa wygląda tak, że xboxa kupiłem w 2008 roku grałem może rok potem zacząłem studia i nie miałem za dużo czasu na śledzenie tego co się dzieje z rozwojem tego urządzenia. Ostatnio wzięło mnie na powrót do grania na konsoli jednak z tego co zdążyłem się rozejrzeć jestem dużo do tyłu. Kupiłem konsole przerobione,bodajże 1.41 czy coś ale głowy nie daje.
    I teraz moje pytania.
    Gdzie i w jaki sposób przerobić tą konsolę? To znaczy do jakiej przeróbki i ile to kosztuje? Bo widzę jakoś LT2.0 LT3.0 jakies JTAG i inne cuda.
    Drugie pytanie: czy do takiej konsoli mogę podłączyć kinecta? Bo nie jes to wersja slim i nie wiem czy możliwe jest połączenie?
    W jaki sposób wypalić gre? Bo widzę jakieś stealth patche, bad kreon rip i inne rzeczy o októrych nie mam pojęcia.
    Pozdrawiam i z góry dziękuje za jkąkolwiek odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    1)Ofert na przerabianie jest na allegro jest wiele wystarczy poszukac
    2)Zależy czy konsola ma wejscie Kinect Ready poza tym musisz zrobic aktualizacje dasha do Kinecta
    Sposobow na nagrywanie gier poszukaj na forum jest pare turtionali

1 osoba to lubi.
  4. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    W twoim miescie napewno znajduje sie komis gdzie przerabiaja konsole jesli nie zamow jakas przerobke z allegro , Zalezy od przerobki FATA na lt 3.0 przerobisz za 50 zl taki cennik jest u mnie w miescie a na rgh ok 80zl. LT 2.0 Ma mozliwosc odpalania starych gier XGD2 To takie zabezpieczenie a LT 3.0 ma mozliwosc odpalania gier XGD2 i XGD3 oraz grania online. RGH i JTAG polega na tym ze nie musisz wypalac plytek ani marnowac kasy na nagrywarke i plytki tylko uruchamiasz je z pendriva lub z dysku konsoli. Tak jest mozliwosc tylko bedziesz musial zaktualizowac dasha lecz 1 polecam przerobic konsole a pozniej zaktualizowac dasha bo RGH lub JTAG nie zrobisz na nowszych dashach . Wypalic gre bedziesz mogl przez zwykla nagrywarke lub specjalna do tego nagrywarke gdy przerobisz konsole zastanow sie jaka przerobke wybierzesz LT 3.0 ma mozliwosc grania online ale za to nagrywarka i plyty tez kosztuja. a RGH nie ma mozliwosci jak narazie grania online ale za to nie musisz wydawac dodatkowych pieniedzy.

1 osoba to lubi.
  5. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    w każdej konsoli jest wejscie usb więc w każdej jest "kinect ready" do konsoli FAT oprócz aktualizacji dashboardu potrzebny jest też zasilacz.W konsolach slim niepotrzebny jest zasilacz.

Wczytywanie...

Poleć forum