Parę pytań od świeżaka :)

JCKiki

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich użytkowników tego jakże pomocnego forum :) Jest to mój pierwszy post i zapewne nie ostatni więc proszę o troszeczkę wyrozumiałości. Zanim napiszę pytania na które byłoby niezmiernie fajnie uzyskać jasną odpowiedź wspomnę iż korzystałem z wyszukiwarki i przeglądałem działy w których mogłyby być odpowiedzi. Jutro przerabiam swojego SLIMA (0225) i interesuje mnie gra na LIVE'ie. A więc:

1. Obraz ISO mam zawsze "przepuszczać" przez Abgx360 i zależnie od jego skanu wypalać płytę?
2. Wyczytałem sporo opcji ustawiania tego programu i szczerze nie wiem która opcja jest właściwa jeżeli chcę nagrywać płyty z najnowszymi zabezpieczeniami + to CIV które ma Forza4(oczywiście możliwość grania na LIVE), (wiem że c4eva ma wydać coś na dniach do XGD3 że ma 100% danych nagrywać). Może więc ktoś podać ustawienia aktualne albo link do tematu?
3. Wracając do programu Abgx360 przy jakim komunikacie/błędzie mam wiedzieć że gra nie nadaje się do grania na LIVE?
4. Prędkość zapisu zawsze ma być 2,4 czy np może być w przypadku płyt PLATINIUM 8x?
5. Płytki wypalać w ImgBurnie czy Clone, czy to zależy od gry?
6. A i jeszcze ostatnie czy można bezpiecznie grać na LIVE jeżeli mam 97/98% danych (bo widziałem jakieś błędy ludzie mieli)?

Sprawdzałem napęd InfoToolem i mam obsługę nagrywania płyt +DL więc chyba z wypalaniem nie będzie problemów. Mam nadzieję że nie spotkam postów typu: OMFG JAKI NOOB!, BYŁO!!!!!!, SZUKAJ! etc. Piszę poprawnie po polsku więc chyba problemów ze zrozumieniem mnie mieć nie będziecie. No i jeżeli ewidentnie przeoczyłem coś to z całego serca przepraszam, ale zmęczenie bierze górę i ciężko wertować temat za tematem.

Pozdrawiam :)
 

JCKiki

Świeżak
Świeżak
Przepraszam za post pod postem ale jako iż mój temat bez odpowiedzi został "przebity" na 2 stronę więc robię tzw BUMPA. Naprawdę byłbym wdzięczny jakby ktos mi odpisał ponieważ dzisiaj pod wieczór będę miał już przerobioną konsolę. Dziękuję i pozdrawiam :)
 

ColtharPL

Banned
1. TAK
2. Nie wiem
3. Jak będziesz mieć na czerwono jakikolwiek komunikat to nie wypalaj, musisz mieć all na zielono i do live ss version 2 gdy będzie ss version 1 to zwiększa szanse na flage/bana.
Czasami trzeba pobrać DMI,CRC manualnie i spatchowac abgxem. Jeśli automatycznie się nie zrobi na SS2.
4.Prędkość zapisu 4,0 nie mniej nie więcej 4,0 to prędkość w sam raz
5. Osobiście polecam IMG BURNA używałem to i to i przy img zostaje.
6.Nie rozumiem pytania ^^
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
1)przepuszcza się gry głównie żeby po to ,żeby zmiejszyć sobie szanse na bana na live a offline raczej nie trzeba wyjątek gry ap25, i gry ap25 żeby dograć patche
2)abgx360 nic nie zdziałasz z forza 4 bo robią nowe lt 2.1 i będziesz musia sobie dokupić taką nagrywarke ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
3)na forum jest dział z opisem błędów .głównie na live nie nadają się z błędami crc i z brakiem stealh patcha
4)ja osobiście nagrywałem x8 .ale płyty lubią się nie nagrywać zależy od nagrywarki ,ale zalecane to 2,4 lub 4x
5)jedni wolą clona inni imgburn. clonecd jest proszczy właściwie wkladasz płyte wyznaczasz obraz nagrywasz
6)takie kopie nie są za bardzo bezpieczne przykładem jest forza 4 co wychodzi do dasha i flaguje konsole do bana na live
nieznaczy ze masz obsługe DL to nie będzie problemów, jak jest mizernej firmy jakość będzie kłaść płyty
 

Do góry Bottom