1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan od Świeżaka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hydro1588, Listopad 20, 2012.

1. Hydro1588

Hydro1588 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc Wszystkim !
    X mam juz od ponad roku ;) granie na nim spodobalo mi sie bardziej niz na kompie (a musze nadmienic ze maszyne mam dosc dobra). Pol roku temu przerobilem konsole na rgh.
    Moja aktualna wersja dasha - 2.2 Rev 725
    Aktualna wersja jądra - 2.0.14719.0
    Mam pare pytan do osób które mają wiedze i chetnie sie podzielą (w dziedzinie klocków jestem zielony a boje sie gmerac poki nie dowiem sie wszystkiego)
    1. Mysle o aktualizacji dasha - jaka polecacie wersje ?
    2. Czy przy instalacji aktualizacji która polecicie nie strace osiagniec i zapisow gier ?
    3. Myślałem równiez o aktualizacji FSD - i tutaj też mam pare pytan - czy czekac na stabilne 3.0 czy instalowac BETE ?
    4. Czy strace po aktualizacji osiągniecia ?
    5. Aktualnie mam problem z FSD - gdy wchodze w menu FSD i nastepnie Biblioteka gier -> Gry XBOX 360 -> (na necie ludzie maja mase okladek z grami i mase gier) u mnie sa 4 okladki ale puste i nie ma gier ktore ja posiadam... ?

Dodam ze mam oryginalny naped a pod xboxa podlaczony dysk 2,5 cala (1000 GB) w niego wchodze menazderem (z poziomu FSD) i wybieram sobie konkretne gry.
    Kiedys kilka ulubionych gier wrzucilem na dysk X - gry pojawily się w oryginalnym menu ale równiez bez okladek... jak dodac okladki ????

Z góry dzieki za potrzebne informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hydro1588

Hydro1588 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470