Parę pytań odnoście Sniper Ghost Worrior

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Witam, nie długo planuje kupno owej gry i mam do Was parę pytań.
1. Jaka jest długość trybu fabularnego?
2. Czy gra ma jakieś słabe strony które bardzo przeszkadzają rozgrywce(oprócz trybu kamuflażu bo czytałem już o tym, ale to nie zniechęca mnie). Chodzi mi czy jest wiele bugów, spadki klatek itp.
3. Wasze wrażenia z gry, opłąca sie czy nie?
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Błagam... robisz z kupna gry wydarzenie na skale światową, to tylko gra. Jak dla mnie warto (mimo wielu wad) to tylko 75zł na allegro, multi ma świetne ale niestety nie było mi dane zagrać, na dniach wypróbuje. Obejrzyj sobie materiał Von Zaya z tvgry.pl.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
1. Maks. 5-6h na średnim.
2. Masa bugów, częste spadki klatek, celność wrogów na poziomie snajperów, niewidzalne ściany, śmieszna(tragicznie) fabuła, zero otwartego świata i moge tak wymieniać cały dzień.
3. Nie kupuj. Strata kasy.

PS: tvgry.pl kłamią.
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Aras64, niektórzy te 75 zł muszą sami zarobić i im szkoda a nie tak jak niektórzy którym mamusia da kase na gre i bęzie sobie grał, z całym szacunkiem ale mi o pieniądze nie jest tak łatwo.
 

Carnagge

Użytkownik
Użytkownik
Ja rowniez bym nie kupowal. Szkoda kasy. Produkt jest mocno niedorobiony. Wad wg. mnie mozna wymienic wiecej niz zalet.
Nie wiem jak tryb multiplayer, ale singiel to porazka. Lepiej zainwestuj te 75zl w jakas uzywana porzadna gre :)
 

Kordek

Świeżak
Świeżak
W media to coś 200 zł :D
 

Do góry Bottom