1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań odnoście Sniper Ghost Worrior

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Baca, Lipiec 1, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, nie długo planuje kupno owej gry i mam do Was parę pytań.
    1. Jaka jest długość trybu fabularnego?
    2. Czy gra ma jakieś słabe strony które bardzo przeszkadzają rozgrywce(oprócz trybu kamuflażu bo czytałem już o tym, ale to nie zniechęca mnie). Chodzi mi czy jest wiele bugów, spadki klatek itp.
    3. Wasze wrażenia z gry, opłąca sie czy nie?
    Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Błagam... robisz z kupna gry wydarzenie na skale światową, to tylko gra. Jak dla mnie warto (mimo wielu wad) to tylko 75zł na allegro, multi ma świetne ale niestety nie było mi dane zagrać, na dniach wypróbuje. Obejrzyj sobie materiał Von Zaya z tvgry.pl.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Maks. 5-6h na średnim.
    2. Masa bugów, częste spadki klatek, celność wrogów na poziomie snajperów, niewidzalne ściany, śmieszna(tragicznie) fabuła, zero otwartego świata i moge tak wymieniać cały dzień.
    3. Nie kupuj. Strata kasy.

PS: tvgry.pl kłamią.

5. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Aras64, niektórzy te 75 zł muszą sami zarobić i im szkoda a nie tak jak niektórzy którym mamusia da kase na gre i bęzie sobie grał, z całym szacunkiem ale mi o pieniądze nie jest tak łatwo.

6. Carnagge

Carnagge Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja rowniez bym nie kupowal. Szkoda kasy. Produkt jest mocno niedorobiony. Wad wg. mnie mozna wymienic wiecej niz zalet.
    Nie wiem jak tryb multiplayer, ale singiel to porazka. Lepiej zainwestuj te 75zl w jakas uzywana porzadna gre :)

7. Kordek

Kordek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    W media to coś 200 zł :D

Wczytywanie...

Poleć forum