1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań odnośnie Fifa 14....

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sweeterek, Październik 7, 2013.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Jako świeży gracz w Fifa mam parę pytan.
    1.Jak bronic rsuty karne, probowalem wssystkimi klawiszami ale nie chce mi sie rzucac.
    2.Czy naprawde tak.ciezko jest strzelac bramki,? Gram juz chyba z 13 mecz w karierze i same remisy 1: 1 lub 0:0, nie wiek totalne jak strzelac a przyswyczajony jestem do PESA.
    3. Jak wykonuje sie tricki, w pesie byla za to odpowiedzialna prawa galka, a tu jak robie prawa to tylko przeplatanka i obrot z pilka, chcialem potrenowac ale jako tako nie moge znalesx treningu

Wysłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego. ♥♥ |||...N7100...||| ♥♥

2. Lotnik421 Xbox One

3. Archmaster

Archmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Młodów
    1. rzucasz się prawą gałką, lewą sie poruszasz
    2. na to pytanie moim zdaniem nie ma odpowiedzi :D Musisz trochę pograć i starać się unikać PESa. Ja po kilku meczach w PES nie potrafiłem sobie w ogóle poradzić w FIFIE
    3. za lepsze wykonywanie sztuczek odpowiada przycisk w ustawieniu klasycznym - LT

Wczytywanie...

Poleć forum