1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań odnośnie konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krzysiekao14, Październik 31, 2011.

1. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Witam, mam parę pytań odnosnie konsoli Xbox 360 S 4GB. Takową brat kupił mi w Anglii i mam parę pytanek, mam nadzieję, że pomożecie i rozwiejecie moje wątpliwości.

OK, a teraz pytania :

1. Czy na TV 22" LCD podświetlanym diodami LED, będzie się dobrze grało w gry CO-OP no i samemu ?
    2. Czy jest dużo gier pod CO-OP, bo odkąd przechodziłem na PSP MGS Peace Walker, tylko takie gry mnie interesują
    3. Czy mogę włożyć byle jaki HDD, czy koniecznie musi to być, dysk sygnowany logiem M$ ?
    4.Czy na płycie głównej Trinity, mogę zrobić RGH ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1)na takim monitorku 22 cale napewno się wygodnie nie będzie grało, samemu jeszcze ujdzie
    2)troszke takich gier jest np army of two i army of two 40th
    3)nie musi być orginalny od ms. moga być takie z allegro przerobione do xboxa
    4)z tego co się orientuje płyta jest nowa wieć raczej nie na chwile obecną.

4. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Aha, oke, czyli będzie trzeba grać w Co-Opa na innym TV, na szczeście mam dwa :), a co do RGH, to czytałem sobie temat o tym i pisze,że na Slim : Trinity idzie to zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum