1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań odnośnie Lt.3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez emilos206, Wrzesień 5, 2013.

1. emilos206

emilos206 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam 2 pytanka, posiadam Xbox 360 Arcade Jasper i lt.2.0
    1.Czy jak chcę wgrać lt.3.0 to muszę wyciągać klucz z napędu, klucza nie mam bo jakiś typek mi przerabiał
    2.Muszę wgrywać jakiś nowy dashboard, ponieważ posiadam jakiś starszy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    1. Jeżeli nie masz klucza napędu to tak musisz go uzyskać w "jakiś" dany sposób (zależnie od modelu napędu) twój napęd prawdopodobnie to liteon (chyba że miałeś robioną podmianę napędu wtedy dotyczą Cię inne poradniki i "wytyczne") więc potrzebne będzie Ci probe
    tu masz poradnik jak wydobyć klucz z LITKA http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-pmt-hack-odczyt-klucza-z-wszystkich-liteonow-89475/ a tu jak wykonać flash LITEONA http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/
    2. Co do pytania z dashem to powiem Ci tak że 13599 o ile dobrze pamiętam usuwał przeróbkę ale druga kwestia są już gry które wymagają dash 16202 :) więc aktualizacja jest potrzebna tak czy siak by odpalać gry (no chyba że coś się z tym zmieniło). Niech jeszcze eksperci w sprawie Lt wypowiedzą się co do tej sprawy z dashem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum