1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pare pytań odnośnie mojej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mmmeksyk, Czerwiec 30, 2011.

1. mmmeksyk

mmmeksyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Więc tak, używam activate iso aby odpalić takie gry jak castlevania, GTA4, Just Cause 2 itd
    Chciałbym nagrać sobie LA Noire i DIRT 3, nie wiem czy te gry mają AP 2.6 (cokolwiek to jest) i czy za pomocą activate'a będę je w stanie odpalić.
    Z tego co wiem na iXtreme 1.6 wyszły jak narazie 3 gry: AC Brotherhood, Fable 3, Hot Pursuit ale sam nie wiem czy to są JEDYNE gry których odpalic na swojej konsoli nie mogę czy są jeszcze nowsze które również działają na tej zasadzie. Swoją drogą Black Ops działa mi normalnie z użyciem activate iso. Przerobiłbym swoją konsolę dopiero gry wyjdzie iXtreme 2.0 bo słyszałem, że ma to być już nie długo co oznacza, że przerabiać konsoli teraz, zwyczajnie sie nie opłaca.Przejdę do pytań:
    1. Czy/kiedy wyjdzie iXtreme 2.0 czy dobrze, że czekam z przeróbką?
    2. Czy mogę odpalić LA Noire i Dirt 3 na swojej konsoli uzywajac Activate'a ?

Jestem absolutnie niedoinformowany odnośnie 360tki więc wolę o takie rzeczy zapytać niż tracić płyty i czas,
    Pozdrawiam, mmmeksyk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    1 Ixtrime 2.0 wyjdzie a nawet 3.0 itd.
    Czekając to od ( + - ) września nie uruchomisz nowych gier.
    2. LA Noire i Dirt 3 uruchomisz.

4. mmmeksyk

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Apropo widzę że jesteś z dąbrowy i przerabiasz, to może akurat do Ciebie się zgłosze bo tez jestem z DG ;-)
    ale jeśli 2.0 ma wyjść lada chwila to później będę musiał wydawać te pieniądze po raz kolejny, czy ten termin jest dużo bardziej odległy?

Mam jeszcze jedno pytanie, jesli chodzi o zmianę nazwy profilu, czy da się to zrobić nie używając i nie płacąc za to w live? kiedy miałem na początku konsolę i grałem na live to nazwe profilu wybrałem przez przypadek i tak do tej pory mam jakieś helpful coś tam i nie wiem jak to zmienić, za czasów gdy używałem live można to było zrobić tylko przez live i tylko płatnie, jak to jest?

5. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    przerabiaj teraz. nie wiadomo kiedy lt 2.0 bedzie dokladnie ale nie szybko. w ciagu mniesiaca napewno sie nie pojawi.
    Idziesz do uzytkownika Eagle - on przerabia - na miejscu sie dogadujecie co i jak z lt 2.0 - daje Ci upust gdy juz wyjdzie to 2.0 jako ze byles juz jego klientem i wszyscy sa szczesliwi. : DDDD
    On zarobi. Ty bedziesz sobie szczesliwie gral , a ja mial satysfakcje ze napisalem posta (oO (?) ) .

6. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nowe Ixtrim wychodzi zawsze po tym jak M$ zabezpiecza gry.
    W tej chwili żeby zagrać nową grę aktualizujesz dash konsoli, i tu się okazuje że 6 gier z AP 2.5 nie chodzi.
    Od września (dokładnie nie wiadomo) pojawią się gry które też będą zabezpieczone.
    Ale już w tej chwili LT 1.9 jest na to przygotowane.

Co do live to nie wiem jak z tym profilem.

7. mmmeksyk

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czyli wychodzi na to , że jak najszybciej do przeróbki, dobra dzięki
    a jak z tym profilem? wie ktoś jak można zmienić nazwę nie tracąc przy tym osiągnięć oczywiście

8. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Załóż nowy temat o tej nazwie ,to szybko ktoś pomoże.

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie da sie zmienić

Wczytywanie...

Poleć forum